Циклова комісія зі спеціальності Екологія

  • Про відділення
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Звіти
  • Новини

Співробітники

завідувачСТЕЛЬМАЩУК Соломія Яремівназавідувач
викладачБАТЮК Наталія Мирославівнавикладач
викладачГІЛЕТА Любов Андріївнавикладач
викладач (сумісник)ГРЕНЬ Оксана Миронівнавикладач (сумісник)
викладачЛУЦИШИН Олена Зіновіївнавикладач
викладачЛЮБАС Наталія Миронівнавикладач
викладачХИМОЧКА Галина Михайлівнавикладач

1 курс

2 курс

3 курс

Викладацький розкладСтуденти спеціальності Соціальна робота успішно здали залік з навчальної (професійно-орієнтованої практики )

05.06.2023 | 21:39

31.05.2023р.студенти спеціальності Соціальна робота Педагогічний фаховий коледж ЛНУ ім. Івана Франка успішно здали залік з навчальної (професійно-орієнтованої практики ). Метою практики є сприяти оптимізації процесу адаптації першокурсників до нових умов навчання та майбутньої професії через ознайомлення студентів з основними напрямами роботи в організаціях, що здійснюють соціальну, соціально-педагогічну та психологічну діяльність з дітьми та молоддю, а також з особливостями професійної діяльності спеціалістів різного профілю, що працюють в цих закладах. Студенти ознайомилися з різними типами установ в яких здійснюється соціальна та соціально-педагогічна...

Читати »

Триває навчальна практика у студентів екологів

30.05.2023 | 21:36

Триває навчальна практика у студентів екологів. Сьогодні ми відвідали Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації, де нас ознайомили з структурою і діяльністю установи. Начальник відділу біоресурсів та заповідної справи, Інеса Лук’янівна Шемелинець, розповіла про порядок створення територій і об’єктів ПЗФ. Кравець Ігор Мирославович, начальник відділу дозвільної діяльності та моніторингу, ознайомив з порядком видачі дозволів на атмосферні викиди з стаціонарних джерел. Начальник відділу ОВД і СЕО, Назар Любомирович Сорока, детально розповів про завдання і процедуру Оцінки впливу на...

Читати »

Викладачі Коледжу взяли участь у заходах з нагоди вшанування пам’яті Великого Каменяра

29.05.2023 | 14:54

28 травня 2023 року минають 107 роковини від часу смерті Патрона Львівського університету, видатного Українця Івана Франка. Відтак сьогодні, академічна спільнота Університету взяла участь у заходах з нагоди вшанування пам’яті Великого Каменяра.
Ректор, студенти, працівники та представники громадських організацій Університету віддали шану Іванові Франку покладанням квітів до його могили на Личаківському кладовищі, а також разом із духовенством та громадою міста взяли участь у панахиді біля могили Каменяра, яку відправив отець деканату душпастирських справ Українського католицького університету Михайло Семчишин.
Окрім спільноти Львівського університету...

Читати »

Відбулась п’ята екологічна науково-пошукова конференція “Перший крок у науку”

27.05.2023 | 08:10

В рамках Дня науки, який відмічають в Україні у третю суботу травня, у коледжі відбулась п’ята екологічна науково-пошукова конференція “Перший крок у науку”, участь у якій взяли наші студенти-екологи.

Доповідачі грунтовно дослідили екологічні проблем свого регіону та представили цікаві доповіді.

Бажаємо учасникам конференції подальших наукових здобутків!!! І не забувати про свій «Перший крок у науку»

Любов Гілета, викладач

Читати »