Циклова комісія зі спеціальності Екологія

  • Про відділення
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Звіти
  • Новини

Співробітники

завідувачСТЕЛЬМАЩУК Соломія Яремівназавідувач
викладачБАТЮК Наталія Мирославівнавикладач
викладачГІЛЕТА Любов Андріївнавикладач
викладачЛУЦИШИН Олена Зіновіївнавикладач
викладачЛЮБАС Наталія Миронівнавикладач
викладачХИМОЧКА Галина Михайлівнавикладач

1 курс

2 курс

3 курс

Викладацький розкладВідбувся захист практики студентів спеціальності 013 Початкова освіта

26.05.2024 | 20:19

Важливим етапом у підготовці  вчителя початкових класів закладу загальної середньої освіти, формуванні особистості
конкурентоспроможного фахівця готового до роботи з дітьми молодшого шкільного віку є педагогічна практика.
24 травня 2024 року  відбувся захист практики студентів групи ШКВ-11 (база  проходження практики ПШ “Дивосвіт”) – керівник підгрупи практикантів, Галата Д.Р.
Під час проходження практики виконано багато видів робіт: спостереження уроків, участь у заходах, Результати своєї праці відобразили у щоденниках, презентаціях та доповідях. Цей досвід є важливою складовою професійного становлення, який дає впевненість у власних силах.
Хочемо...

Читати »

Круглий стіл у ЗСШ №55

26.05.2024 | 20:04

Напередодні завершення навчального року, студенти групи ШКВ-11 підвели підсумок педагогічної практики у форматі  круглого столу в СЗШ 55 м. Львів.
Було проведено багато роботи: підготовка презентації,  щоденників,  доповідей і сам виступ! Це був неймовірний досвід для всіх нас, не дивлячись на відсутність професійного досвіду, студенти чудово впорались з поставленою задачею!
Окремо хочу подякувати керівнику практики Бачі Олені Вікторівні, яка  ділилась досвідом і надавала цінні рекомендації, підтримувала всіх нас і мотивувала на досягнення відмінних результатів; студентам (моїм одногрупникам), які відповідально і творчо підійшли...

Читати »

Відбулася зустріч гаранта та членів робочої групи освітньо-професійної програми «Екологічний контроль і стратегічна екологічна оцінка» з роботодавцями та студентами

26.05.2024 | 19:12

23 травня 2024 р. відбулася зустріч гаранта та членів робочої групи освітньо-професійної програми «Екологічний контроль і стратегічна екологічна оцінка» з  роботодавцями та студентами!
Під час обговорення були запропоновані зміни, які необхідно внести в освітню програму для більш ефективної підготовки фахівців-екологів. Дякуємо Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА, Інституту екології Карпат НАН України та Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну за співпрацю!

                               ...

Читати »

Студентські будні студентів спеціальності “Екологія”

26.05.2024 | 19:07

Навчальна екологічна практика розпочалася з екскурсії у Регіональний ландшафтний парк «Знесіння», де студенти ознайомилися з історією та діяльністю природоохоронної установи, її екологічними та рекреаційними функціями. Дякуємо п. Олександру Завадовичу за цікаву розповідь і знайомство з унікальними локаціями у Львові!!!

Любов Гілета, викладач фахових дисциплін спеціальності

Читати »

22 травня 2024 року львів’яни вшанували Тараса Шевченка у 163 річницю перепоховання в Україні

26.05.2024 | 19:01

Студенти першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Тараса Шевченка у 163 річницю перепоховання в Україні. Заходи організовані Львівським товариством “Просвіта” ім.Т.Шевченка розпочались виконанням Гімну України ,”Заповіту” та покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченкові. Вступне слово виголосив голова Львівського обласного товариства “Просвіта” ім.Т.Шевченка Ярослав Пітко. А далі – літературно -музичне дійство” І на оновленій землі врага не буде, супостата…” за участю зведеного хору та оркестру Львівської Національної музичної академії ім. М. Лисенка ( ректор -Ігор Пилатюк)...

Читати »