Заочне навчання

Літня сесія червень І курси

Розклад заочне (Правниче вiддiлення)

Розклад заліків (заочна форма)

Розклад іспитів (заочне форма)

Літня сесія травень 2022 р  ІІ курси

Розклад занять на міжсесійний період березень-квітень-травень 2022 р.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІІ КУРСУ ЗАОЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ Спеціальність 081 Право

з 03.05.2022р. по 22.05.2022 р.

Графік ліквідації  академзаборгованості за талоном №2 для студентів заочної форми Правничого відділення з 02.06.2022 р. по 06.06.2022 р.

Графік ліквідації  академзаборгованості за талоном №К для студентів заочної форми Правничого відділення 08.06.2022 р. 

Розклад занять на зимову сесію ( заочна форма навчання) для груп І-ІІ курсів (молодший бакалавр) «Дошкільна освіта»

22.01.21р.- 05.02.2022р.:  rozklad-2022-zymova-sesiia-1

 

розклад заліків І семестр 21-22 заочне

розклад екзаменів І семестр 21-22 заочне (1)

 

“ЗАТВЕРДЖУЮ“                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Директор________________ О.Сурмач

                                                                                                             «___»    ___ ______________   2021р.

Відокремлений структурний підрозділ «Педагогічний фаховий коледж

Львівського національного університету імені Івана Франка»

 

Розклад занять на настановчу сесію

для студентів групи ДШЗ-11,12 заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта

2021-2022 н.р.

 

Понеділок

20 вересня

Години ДШЗ-11

 

ДШЗ-12

 

08,30-09.50
10.10-11.30
11.50-13.10 Українська мова за професійним спрямуванням (а)

Деміхова С.В.                         17

Іноз. мова Ігр.       Гуляйгородська О.  3 Іноз. мова ІІгр.

Шалаєва О.З.    44

13.30-14.50 Українська мова за професійним спрямуванням

Деміхова С.В.                         17

Іноз. мова Ігр.       Гуляйгородська О.   2 Іноз. мова ІІгр.

Шалаєва О.З.   36

15.00-16.20 Іноз. мова Ігр.       Гуляйгородська О.  6 Іноз. мова ІІгр.

Шалаєва О.З. 7

Українська мова за професійним спрямуванням  (а)

Деміхова С.В.                         17

16.30-17.50 Іноз. мова Ігр.       Гуляйгородська О.   6 Іноз. мова ІІгр.

Шалаєва О.З. 7

Українська мова за професійним спрямуванням

Деміхова С.В.                         17

 

 

Вівторок

21 вересня

Години
08,30-09.50 Вступ до спеціальності                                                            Кос Л.В..     .                                17 Загальна психологія (а)

Колобич О.П.                           18

10.10-11.30 Вступ до спеціальності                                                           Кос Л.В.В.     .                             1 7 Загальна психологія

Колобич О.П.                           18

11.50-13.10 Вступ до спеціальності                                                            Кос Л.В..     .                              18
13.30-14.50 Загальна психологія (а)                                                    Колобич О.П.                              17 Вступ до спеціальності                                                           Кос Л.В.В.     .                            1 8
15.00-16.20 Загальна психологія

Колобич О.П.                              17

 

 

Середа

22 вересня

Години
08,30-09.50 Вступ до спеціальності                                                            Кос Л.В..     .                                6 Художня праця                                                                 Васильків Т.В.  .                         12
10.10-11.30 Вступ до спеціальності                                                           Кос Л.В.В.     .                             6 Художня праця                                                                 Васильків Т.В 12
11.50-13.10 Художня праця                                                                 Васильків Т.В.  .                        6
13.30-14.50 Художня праця                                                                                             Васильків Т.В 6 Література для дітей дошкільного віку(д)                                Ланцута З.Я.                               13
15.00-16.20 Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                               13

 

 

Четвер

23 вересня

Години
08,30-09.50 Історія України   (д)                                                             Івах О.С.                                     6 Анатомія,фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку    Гриньо Л.Я.                                13
10.10-11.30 Історія України

Івах О.С.                                     6

Анатомія,фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку    Гриньо Л.Я.                               13
11.50-13.10 Анатомія,фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку    Гриньо Л.Я.                               6 Історія України  (д)

Івах О.С.                                     13

13.30-14.50 Анатомія,фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку    Гриньо Л.Я.                              6 Історія України

Івах О.С.                                     13

15.00-16.20

 

 

П’ятниця

24 вересня

Години
08,30-09.50 Література для дітей дошкільного віку  (д)                             Ланцута З.Я.                               7 Українська мова за професійним спрямуванням

Деміхова С.В.                                 17

10.10-11.30 Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                               7 Українська мова за професійним спрямуванням

Деміхова С.В.                                  17

11.50-13.10 Українська мова за професійним спрямуванням

Деміхова С.В.                             7

Література для дітей дошкільного віку (д)                               Ланцута З.Я.                                      2
13.30-14.50 Українська мова за професійним спрямуванням

Деміхова С.В.                             14

Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                                     17
15.00-16.20
16.30-17.50

 

 

 

 

 

Субота

25 вересня

Години
09.00-10.20 Малювання, ліплення.                                                             Васильків Т.В.  .                      1 2 Загальна психологія

Колобич О.П.                           13

10.30-11.50 Малювання, ліплення.                                                             Васильків Т.В.  .                      1 2 Загальна психологія

Колобич О.П.                           13

12.00-13.20 Загальна психологія

Колобич О.П.                           13

Малювання, ліплення.                                                             Васильків Т.В.  .                      1 2
13.30-14.50 Загальна психологія

Колобич О.П.                           13

Малювання, ліплення.                                                             Васильків Т.В.  .                      1 2
15.00-16.20

 

 

Неділя

26 вересня

Години
09.00-10.20 Історія України                                                                Івах О.С.                                     6 Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                               7
10.30-11.50 Історія України

Івах О.С.                                     6

Література для дітей дошкільного віку

Ланцута З.Я.                           7

12.00-13.20 Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                               7 Історія України

Івах О.С.                                     6

13.30-14.50 Література для дітей дошкільного віку

Ланцута З.Я.                         7

Історія України

Івах О.С.                                     6

15.00-16.20

 

 

Понеділок

27 вересня

Години
08,30-09.50
10.10-11.30
11.50-13.10 Вступ до спеціальності                                                            Кос Л.В..     .                                17 Іноз. мова Ігр.       Гуляйгородська О.  3 Іноз. мова ІІгр.

Шалаєва О.З.    44

13.30-14.50 Вступ до спеціальності                                                           Кос Л.В.В.     .                             17 Іноз. мова Ігр.       Гуляйгородська О.   2 Іноз. мова ІІгр.

Шалаєва О.З.   36

15.00-16.20 Іноз. мова Ігр.       Гуляйгородська О.  6 Іноз. мова ІІгр.

Шалаєва О.З. 7

Вступ до спеціальності                                                            Кос Л.В..     .                                17
16.30-17.50 Іноз. мова Ігр.       Гуляйгородська О.   6 Іноз. мова ІІгр.

Шалаєва О.З. 7

Вступ до спеціальності                                                           Кос Л.В.В.     .                             17

 

 

Вівторок

28 вересня

Години
08,30-09.50 Загальна психологія

Колобич О.П.                           17

Вступ до спеціальності                                                            Кос Л.В..     .                                18
10.10-11.30 Загальна психологія

Колобич О.П.                           17

Вступ до спеціальності                                                           Кос Л.В.В.     .                             18
11.50-13.10
13.30-14.50 Художня праця                                                                 Васильків Т.В 17 Загальна психологія

Колобич О.П.                             13

15.00-16.20 Художня праця                                                                 Васильків Т.В.  .                       17 Загальна психологія

Колобич О.П.                             13

16.30-17.50

 

 

Середа

29 вересня

Години
08,30-09.50 Малювання, ліплення.                                                             Васильків Т.В.  .                          6 Вступ до спеціальності                                                            Кос Л.В..     .                                13
10.10-11.30 Малювання, ліплення.                                                             Васильків Т.В.  .                          6 Вступ до спеціальності                                                           Кос Л.В.В.     .                             13
11.50-13.10 Вступ до спеціальності                                                            Кос Л.В..     .                                6 Малювання, ліплення.                                                             Васильків Т.В.  .                         13
13.30-14.50 Вступ до спеціальності                                                           Кос Л.В.В.     .                             6 Малювання, ліплення.                                                             Васильків Т.В.  .                         13
15.00-16.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Четвер

30 вересня

Години
08,30-09.50 Анатомія,фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку    Гриньо Л.Я.                                6 Історія України

Івах О.С.                                     13

10.10-11.30 Анатомія,фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку    Гриньо Л.Я.                               6 Історія України

Івах О.С.                                     13

11.50-13.10 Історія України                                                                Івах О.С.                                     6 Анатомія,фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку    Гриньо Л.Я.                                13
13.30-14.50 Історія України

Івах О.С.                                     6

Анатомія,фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку    Гриньо Л.Я.                               13
15.00-16.20

 

 

 

 

П’ятниця

1 жовтня

Години
08,30-09.50 Українська мова за професійним спрямуванням

Деміхова С.В.                             7

Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                               17
10.10-11.30 Українська мова за професійним спрямуванням

Деміхова С.В.                             7

Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                                17
11.50-13.10 Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                               7 Українська мова за професійним спрямуванням

Деміхова С.В.                             2

13.30-14.50 Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                               14 Українська мова за професійним спрямуванням

Деміхова С.В.                             17

15.00-16.20
16.30-17.50

 

 

Субота

2 жовтня

Години
09.00-10.20 Загальна психологія

Колобич О.П.                           13

Художня праця                                                                 Васильків Т.В.  .                       12
10.30-11.50 Загальна психологія

Колобич О.П.                           13

Художня праця                                                                 Васильків Т.В 12
12.00-13.20 Художня праця                                                                 Васильків Т.В.  .                       12 Загальна психологія

Колобич О.П.                           13

13.30-14.50 Художня праця                                                                 Васильків Т.В                          12 Загальна психологія

Колобич О.П.                           13

 

 

Неділя

3 жовтня

Години
09.00-10.20 Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                               7 Малювання, ліплення.                                                             Васильків Т.В.  .                           12
10.30-11.50 Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                               7 Малювання, ліплення.                                                             Васильків Т.В.  .                           12
12.00-13.20 Малювання, ліплення.                                                             Васильків Т.В.  .                         12 Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                               7
13.30-14.50 Малювання, ліплення.                                                             Васильків Т.В.  .                         12 Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                               7

 

 

Понеділок

4 жовтня

Години
08,30-09.50 Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                               12 Анатомія,фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку    Гриньо Л.Я.                                14
10.10-11.30 Література для дітей дошкільного віку                                Ланцута З.Я.                               12 Анатомія,фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку    Гриньо Л.Я.                                  3
11.50-13.10 Анатомія,фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку    Гриньо Л.Я.                                17
13.30-14.50 Анатомія,фізіологія і гігієна дітей дошкільного віку    Гриньо Л.Я.                                17
15.00-16.20 Художня праця                                                                 Васильків Т.В.  .                       12
16.30-17.50 Художня праця                                                                 Васильків Т.В.                        12

 

Завідувач навчально-методичної лабораторії                                                    Пашук Г.Г.