Новини

Заходи щодо попередження та недопущення травматизму на об’єктах залізничного транспорту

08.06.2021 | 14:42

За інформацією акціонерного товариства «Українська залізниця» від 17.05.2021 № 16560/0/1-21 у І кварталі 2021 року на об’єктах залізничного транспорту сталося 7 нещасних випадків із травмуванням підлітків, у тому числі 2 зі смертельними наслідками. Усі випадки травмувань допущені з особистої необережності потерпілими, нехтування та недотримання Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджених наказом Мінтрансу від 19.02.1998 року № 54, зареєстрованих у Мін’юсті 24.03.1998 за № 193/2633.
З метою попередження та недопущення нещасних випадків, збереження
життя та здоров’я учнів пропонуємо ознайомити...

Читати »

Розклад роботи екзаменаційної комісії випускників заочної та денної форм навчання Правничо-природничого  відділення ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» освітньо – кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальністю «Право» в 2021 році

31.05.2021 | 14:10

Розклад роботи екзаменаційної комісії випускників заочної форми навчання Правничо-природничого  відділення ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» освітньо – кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальністю «Право» в 2021 році
Розклад роботи екзаменаційної комісії випускників денної форми навчання Правничо-природничого  відділення ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» освітньо – кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спеціальністю «Право» в 2021 роц

Читати »

Викладачі Педколеджу взяли участь у заходах із вшанування пам’яті Івана Франка

29.05.2021 | 09:55

Сьогодні, 28 травня, минає 105 років від часу смерті Великого Каменяра, Патрона Львівського університету Івана Франка. Традиційно у цей день академічна спільнота Університету долучилася до заходів зі вшанування пам’яті видатного Українця.
Представники Університету віддали шану Іванові Франкові покладанням квітів до його могили на Личаківському кладовищі і спільно з представниками Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка, духовенством, керівництвом та громадою міста й області взяли участь у панахиді біля могили Івана Франка на Личаківському кладовищі, яку відправив отець Назарій Мисяковський.
Музичний супровід заходу здійснювала...

Читати »

Cтудентська науково-пошукова конференція «Перший крок у науку» (Природниче відділення)

28.05.2021 | 17:01

На спеціальності Екологія склалася гарна традиція щорічно проводити студентську науково-пошукову конференцію «Перший крок у науку». У дружньому колі викладачів та студентів 27 травня 2021 року в он-лайн форматі відбувся цей захід. Студенти 2-го і 3-го курсів поділилися  своїми науковими напрацюваннями на екологічну тематику.
Конференція розпочалася з доповіді кандидата біологічних наук, старшого наукового співробітника Інституту екології Карпат НАН України  Ірини Миронівни Шпаківської на тему: «Біорізноманіття – що це таке і навіщо його зберігати». Було цікаво та інформативно. Дякуємо усім хто брав участь!

Читати »