Новини

Ректор Володимир Мельник зустрівся зі студентами Університету

26.11.2022 | 20:36

 
23 листопада 2022 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник зустрівся зі студентами ЛНУ ім. Івана Франка. Упродовж заходу Ректор вручив їм пам’ятні грамоти за успіхи у навчанні та активну громадську діяльність.
«Під час студентських років кожен із Вас намагається якомога активніше долучитися до усіх подій і заходів, волонтерських і благодійних ініціатив, які постійно відбуваються на факультетах, у коледжах та відокремлених структурних підрозділах Університету. І щоразу головними ініціаторами проведення таких...

Читати »

Студенти Коледжу взяли участь у роботі інноваційного онлайн-табору Extend the Lifecycle

26.11.2022 | 20:29

          16-23 листопада 2022 року відбувся інноваційний онлайн-табір Extend the Lifecycle, який об’єднав молодь Європи та Азіатсько-Тихоокеанського регіону для обговорення і вирішення проблем, пов’язаних з морською та океанічною діяльністю.
Студентка 2-го курсу спеціальності Екологія ВСП “Педагогічний фаховий коледж ЛНУ імені Івана Франка” Юлія Батієвська взяла участь у цьому проекті, попрацювавши в команді зі студентами з польського міста Koninie над проектом створення біологічних пакетів, що можуть розчинятися у воді.
          Ініціатива табору була зосереджена на...

Читати »

Відбулась відкрита лекція на тему: «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!»

25.11.2022 | 12:35

Щороку, в четверту суботу листопада, Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
24 листопада 2022 року традиційно відбулась відкрита лекція    доц. Оксани СУРМАЧ,   цього року на тему  «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!»
” Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів мільйони людських життів. У 2006-му Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом Українського народу.
“Цього року ми вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни росії проти України, яка супроводжується геноцидними практиками проти українців. Трагічні...

Читати »

Вітання з Днем студента!

19.11.2022 | 09:48

Дорогі студенти! Щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента!

           Ви здобуваєте освіту в нелегкий для нашої країни час, тому Вітчизна чекає від вас не лише якісного навчання, а й активної громадянської позиції, підтримки демократії та студентського самоврядування, креативного мислення і нових ідей.  Студенти – наша юна інтелектуальна еліта. Навчання – це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Вчіться самостійно приймати рішення. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність. Тепер належить отримати знання, щоб...

Читати »