Вітаємо студентів випуску 2024!

27.06.2024 | 14:54

25 червня 2024 року у Коледжі  відбулася урочиста академія з нагоди випуску студентів педагогічних  спеціальностей. Це 146 випускників спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта та 231 Соціальна робота, які представляли разом з кураторами свої академічні групи, ділилися враженнями від навчання та очікуваннями від дорослого життя.
До студентів з вітальним словом звернулись керівники груп та в.о.директора Коледжу, доцент Оксана Сурмач.
Для кожного з присутніх  два  стрімких та захопливих роки навчання промайнули, як одна мить. Не дивлячись на складні умови дистанційного навчання під...

Читати »

Викладачі Коледжу взяли участь в дискусійному семінарі «Ігрові методи неформальної екологічної освіти: граючи-навчаємось пізнавати довкілля»

12.06.2024 | 21:01