Новини

Підсумок педагогічної практики в ПШ 53 Львівської міської ради

27.05.2024 | 20:46

Студенти групи ШКВ-11 підвели підсумок педагогічної практики в ПШ 53 Львівської міської ради, керівником практики була Сулим Ольга Іванівна. Під час начальної практики були проведені практичні, дослідницькі уроки, виховні заходи. Результати своєї праці відобразили в щоденниках і доповідях.
Дякуємл дирекції школи, всім вчителям за проведення уроків та керівнику Ользі Іванівній за те, що дали можливість набути нових знань та навичок.
           Ангеліна Башнян, студентка

Більше фото і відео -на сторінці Коледжу у феййсбуці

Читати »

Відбувся захист практики студентів спеціальності 013 Початкова освіта

26.05.2024 | 20:19

Важливим етапом у підготовці  вчителя початкових класів закладу загальної середньої освіти, формуванні особистості
конкурентоспроможного фахівця готового до роботи з дітьми молодшого шкільного віку є педагогічна практика.
24 травня 2024 року  відбувся захист практики студентів групи ШКВ-11 (база  проходження практики ПШ “Дивосвіт”) – керівник підгрупи практикантів, Галата Д.Р.
Під час проходження практики виконано багато видів робіт: спостереження уроків, участь у заходах, Результати своєї праці відобразили у щоденниках, презентаціях та доповідях. Цей досвід є важливою складовою професійного становлення, який дає впевненість у власних силах.
Хочемо...

Читати »

Круглий стіл у ЗСШ №55

26.05.2024 | 20:04

Напередодні завершення навчального року, студенти групи ШКВ-11 підвели підсумок педагогічної практики у форматі  круглого столу в СЗШ 55 м. Львів.
Було проведено багато роботи: підготовка презентації,  щоденників,  доповідей і сам виступ! Це був неймовірний досвід для всіх нас, не дивлячись на відсутність професійного досвіду, студенти чудово впорались з поставленою задачею!
Окремо хочу подякувати керівнику практики Бачі Олені Вікторівні, яка  ділилась досвідом і надавала цінні рекомендації, підтримувала всіх нас і мотивувала на досягнення відмінних результатів; студентам (моїм одногрупникам), які відповідально і творчо підійшли...

Читати »

Відбулася зустріч гаранта та членів робочої групи освітньо-професійної програми «Екологічний контроль і стратегічна екологічна оцінка» з роботодавцями та студентами

26.05.2024 | 19:12

23 травня 2024 р. відбулася зустріч гаранта та членів робочої групи освітньо-професійної програми «Екологічний контроль і стратегічна екологічна оцінка» з  роботодавцями та студентами!
Під час обговорення були запропоновані зміни, які необхідно внести в освітню програму для більш ефективної підготовки фахівців-екологів. Дякуємо Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА, Інституту екології Карпат НАН України та Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну за співпрацю!

                               ...

Читати »

Студентські будні студентів спеціальності “Екологія”

26.05.2024 | 19:07

Навчальна екологічна практика розпочалася з екскурсії у Регіональний ландшафтний парк «Знесіння», де студенти ознайомилися з історією та діяльністю природоохоронної установи, її екологічними та рекреаційними функціями. Дякуємо п. Олександру Завадовичу за цікаву розповідь і знайомство з унікальними локаціями у Львові!!!

Любов Гілета, викладач фахових дисциплін спеціальності

Читати »