Новини

Конкурс еко-плакатів

02.01.2020 | 12:35

У грудні 2019 року було проведено конкурс  плакатів з курсу “Основи екології”  серед студентів других  курсів спеціальності 012 Дошкільна освіта   на  тему “Екологічні проблеми сучасності”. 
Захід мав на меті   привернути увагу  студентів до актуальних проблем у сфері охорони довкілля, сприяти вихованню екологічної культури і етики підростаючого покоління, активної природоохоронної поведінки,  формувати екологічну свідомість, розвивати інтнрес учасників до екологічної  діяльності шляхом відтворення мовою плакату  думок, вражень, почуттів та особистого ставлення учасників до екологічної тематики, популяризувати екологічний  спосіб життя.
Кожна підгрупа розглядала і досліджувала...

Читати »

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

29.12.2019 | 16:38

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом,
Домівки повняться добром, радістю та Божим Благословенням.
Нехай Новий рік буде щедрим на цікаві плани,
Нові досягнення та професійні перемоги.
Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові,
Надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!
 
Дирекція Педагогічного коледжу
Львівського національного університету імені Івана Франка

Читати »

ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ, ПРИСВЯЧЕНІ 120- РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГРИГОРІЯ СИЛОВИЧА КОСТЮКА

27.12.2019 | 15:34

26 грудня 2019 року у Педагогічному коледжі Львівського національного університету відбулися педагогічні читання «Григорій Костюк – особистість, вчений, психолог, педагог», присвячені 120-річчю від дня народження  Григорія Силовича Костюка.
Зі вступним словом виступила Романа Михайлишин, голова циклової  викладачів педагогіки та психології: відзначила, що кожного року циклова комісія проводить заходи, присвячені видатним персоналіям, чий доробок вивчається у рамках психолого-педагогічних дисциплін.
У 2019 році виповнюється 120 років з дня народження видатного українського психолога, педагога Григорія Силовича Костюка.
З вітальним словом до учасників педагогічних читань звернулася Оксана...

Читати »

Змагання з танцювальної аеробіки «Свято молодості, краси і здоров’я»

21.12.2019 | 14:21

18 грудня 2019 року  у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся щорічний фестиваль-турнір з танцювальної аеробіки «Свято  молодості, краси і здоров’я»  серед студентів коледжу. Організаторами  конкурсу були  викладачі фізичного виховання Думич О.М. та Банковський К.Й.
“Відбулась дивовижна подія — танцювальний батл з аеробіки, в якому  взяли участь перші та другі курси. Фантастичні рухи, прекрасні учасники, посмішки, море емоцій та навіть сльози щастя і радості – все це було присутнє. Десять команд впевнено рухалися і старалися показати вищий клас...

Читати »

Екскурсія у Музей Михайла Грушевського у Львові

21.12.2019 | 13:50

           16 грудня 2019 року  студенти (групи ДШС-11, ШКД-21) та викладачі (Івах О.С., Сенич Г.Б.) Педагогічного коледжу відвідали @Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові
           Присутні оглянули експозицію і ознайомились з проектом доповненої реальності для експонатів Музею. Дякуємо Ользі Григорівні та всім працівникам Музею за цікаву екскурсію та
багаторічну співпрацю.

Читати »