Розпочала свою роботу Екзаменаційна комісія з проведення кваліфікаційного іспиту для здобувачів освіти заочної форми навчання
У ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» 5-6 червня розпочала свою роботу Екзаменаційна комісія №1А з проведення кваліфікаційного іспиту для здобувачів освіти заочної форми навчання групи ДШЗ-21.
Голова комісії – Кос Леся Володимирівна. До складу комісії увійшли Васильків Тетяна Володимирівна та Колобич Оксана Петрівна.
Секретар комісії – Нестер Мар’яна Володимирівна.
Під час складання кваліфікаційного іспиту здобувачі продемонстрували належний рівень професійної підготовки, ґрунтовні теоретичні знання та вміння застосовувати їх на практиці. Відповіді здобувачів освіти були змістовними, аргументованими та свідчили про...