Вітаємо Вас на веб-сайті одного з найдавніших педагогічних навчальних закладів України

У 2016 р. Коледж відзначив 145-річчя з часу заснування. Це історична подія в нашому освітянському житті ще й тому, що 2016 рік  ознаменований 25-ю річницею незалежності України, 355-ю річницею з часу заснування Львівського національного університету імені Івана Франка. Сьогодні Педагогічний коледж Львівського національного університету імені Івана Франка – це коледж, який здійснює підготовку  молодших спеціалістів на базі повної загальної середньої освіти спеціальностями: “Початкова освіта”, “Дошкільна освіта”, “Соціальна робота” ,  “Інформаційна, бібліотечна та архівна справи”. Педагогічний коледж у 2017/18 навчальному році відкрив нову цікаву міждисциплінарну спеціальність “027 Музеєзнавство, пам’яткознавство” Спеціалізація:“Шкільна, музейна та краєзнавча робота в навчальному закладі” Кваліфікація: бакалавр музеєзнавства, пам’яткознавства. Фахівець з музейних комунікацій у сфері освіти та науки.

Давні традиції та міжнародна співпраця, інноваційні методи викладання, змістовна навчально-методична, виховна, наукова, профорієнтаційна робота у Педагогічному коледжі сприяє формуванню нової генерації педагогів, що гідно реалізовують себе у сучасному європейському освітньому просторі задля майбутнього України. Сподіваємось, що світовий науково-інформаційний досвід спілкування сприятиме духовному взаємозбагаченню задля євроінтеграції та збереження для майбутніх поколінь надбань освіти і культури.