Вітаємо Вас на веб-сайті одного з найдавніших педагогічних навчальних закладів України

Уже цього, 2021 року, Коледж відзначає 150-річчя з часу заснування. Це історична подія в нашому освітянському житті ще й тому, що 2021 рік  ознаменований 30-ю річницею незалежності України, 360-ю річницею з часу заснування Львівського національного університету імені Івана Франка. Сьогодні Педагогічний коледж Львівського національного університету імені Івана Франка – це коледж, який здійснює підготовку  молодших спеціалістів на базі повної загальної середньої освіти спеціальностями: “Початкова освіта”, “Дошкільна освіта”, “Соціальна робота” . Педагогічний коледж у 2017/18 навчальному році відкрив нову цікаву міждисциплінарну спеціальність “027 Музеєзнавство, пам’яткознавство” Спеціалізація:“Шкільна, музейна та краєзнавча робота в навчальному закладі” Кваліфікація: бакалавр музеєзнавства, пам’яткознавства. Фахівець з музейних комунікацій у сфері освіти та науки.

У січні  2021 р. до Коледжу приєднані  два структурні підроділи Університету, а саме Природничий та Правничий  фахові коледжі.

Давні традиції та міжнародна співпраця, інноваційні методи викладання, змістовна навчально-методична, виховна, наукова, профорієнтаційна робота у Педагогічному коледжі сприяє формуванню нової генерації професіоналів, що гідно реалізовують себе у сучасному європейському освітньому просторі задля майбутнього України. Сподіваємось, що світовий науково-інформаційний досвід спілкування сприятиме духовному взаємозбагаченню задля євроінтеграції та збереження для майбутніх поколінь надбань освіти, культури, науки.