Студентське життя (заходи,гуртожиток)

Поселення 2023/24 н.р.:                                                                                               

Положення про студентське містечко Львівського національного університету імені Івана Франка

Подача заяв на проживання в гуртожитку у 2022-2023 навчальному році

Оплата проживання в гуртожитку абітурієнтів та студентів заочної форми навчання про оплату гуртожитку

Процедура вибору дисциплін здобувачами фахової передвищої освіти у ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка»  Процедура вибору дисципліни

Профком студентів LNU 

Звіт_2_Рейтинг студентіів_Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка _1 курс_ фаховий молодший бакалавр (1)

Звіт_2_Рейтинг студентіів_Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка _2 курс_ фаховий молодший бакалавр (1)

Звіт_2_Рейтинг студентіів_Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка _3 курс_ фаховий молодший бакалавр (1)

 

Наказ про оплату проживання в гуртожитку у ІІ сем 2021-22 н.р.

❗ПОДАЧА ЗАЯВ НА ПРОЖИВАННЯ У СТУДЕНТСЬКОМУ ГУРТОЖИТКУ У 2021-2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ❗
Студенти, які проживали і бажають надалі проживати у гуртожитку в 2021-2022 навчальному році, повинні заповнити форму на поселення у відповідному гуртожитку до ❗15 липня 2021 року❗
У формі необхідно прикріпити фото квитанції про оплату за проживання у гуртожитку за 10 місяців (навчальний рік). Студенти, які мають пільги та не оплачують за проживання в гуртожитку або оплачують 50% мають прикріпити документ, який засвідчує їх пільгу. Студенти-вступники на магістратуру можуть здійснити проплату після здачі вступних іспитів.
🔹Гуртожиток №3 (https://forms.gle/k7N58EkojSiBqYao7)
Реквізити для оплати:
Отримувач: Львівський національний університет імені Івана Франка
р/р UA068201720313281002202001061
МФО банку 820172
ЄДРПОУ 02070987
Сума оплати за проживання у ВСІХ гуртожитках є однаковою і складає 5200 гривень за 10 місяців.
Призначення платежу: за проживання в гуртожитку №_, Прізвище, ім’я, по батькові.
❗❗Заяви на проживання на літній (канікулярний) період приймаються завідувачами гуртожитків в паперовій формі.
P.S. При оплаті за проживання через Приват24 поле “Код платника” заповнюєте довільним чином.

Шановні  студенти!

             Студентські роки- нелегкий, але надзвичайно цікавий  час до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.  Нехай у Ваших серцях назавжди збережеться романтика студентських років. Нехай кожен навчальний день  буде  наповнений новими враженнями та знаннями, дарує  надію та віру у власні сили!

Усім вам бажаємо досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів, успіхів у навчанні, добрих справ в ім’я України!

                                                                                                                  Педагогічний колектив Коледжу

 

 

Вітаємо вас з сьогоднішнім святом, Днем вишиванки! Не забувайте про своє коріння, пам’ятайте про те, звідки всі ми прийшли. Національна пам’ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти і передати нащадкам. Нехай ваше життя буде барвистим, як цей чудовий день!

Оля Паславська, Голова профбюро студентів Коледжу

 

 

Студенти Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка 12 травня взяли участь у святкування дня Матері як волонтери.

 

У понеділок ,22 квітня , відбулася
Звітно—виборча конференція щодо обрання нового голови Профбюро нашого Педагогічного коледжу Львівського Національного університету імені Івана Франка.

Свій пост здала Луньо Вероніка , яка у своїй презентації показала всі свої реалізовані цілі. Ця студентка веде активний спосіб життя , і в житті коледжу вона неаби-як себе проявила.Щиро дякуємо Вероніці за вкладену працю і неймовірну активність.Бажаємо тобі безмежну кількість ідей, а також успіхів в майбутньому, реалізуй себе там де мрієш.

Щож , тепер вітаймо новообрану Голову Профбюро нашого коледжу —
Паславську Ольгу,
Покладаємо на тебе великі сподівання ,надіємся, що ти підеш по стопах попереднього голови. Удачі тобі на ції посаді ,чекаємо твоїх ідей і правильних рішень.

Андріана Кметь

 

Щороку в нашому Педагогічному коледжі відбувається звітно-виборча Конференція Голови Студради .
Отож, 17 квітня свій пост здала Щедрова Анна.Дуже вдячні їй за чудову працю, а також вкладені зусилля в життя коледжу.Також вітаємо новообрану голову Студради нашого коледжу — Боднар Любов.Бажаємо їй творчих ідей і наснаги , щоб творити неймовірне та дивувати усіх нас.

     

Андріана Кметь

Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде”

 

Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування  19 травня 2018 р.

Спільно з головами об’єднаних територіальних громад Львівщини Ярослав Деркачіз Жовтанецької та Йосиф Фабрига із Великолюбінської ОТГ шукаємо відповіді на
складні запитання: Чому сучасна молодь прагне залишитися у великому місті? Яким повинно бути місце лікаря і вчителя у місцевій громаді? Які умови роботи і життя повинні бути у лікаря і вчителя у громаді? Захід відбувається у рамках святкування Днів Європи в Україні у Львівському ЦРМС, створеному за підтримки Програми #U_LEAD з Європою.

Формат заходу – світове кафе за участі студентів педагогічного коледжу ЛНУ ім. Івана Франка та Бродівського педколеджу ім. Маркіяна Шашкевича. Участь у дискусії також беруть представники Ради молодих лікарів Львівщини та педагоги навчальних закладів.

11 травня у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася лекція-тренінг на тему: “Соціальна активність молоді”. На заході були присутні студенти спеціальності 231 “Соціальна робота” ДШС-11 та ДШС-21. Подія відбулася в межах U-Report – глобального проекту ЮНІСЕФ. Студенти мали змогу стати учасниками цього проекту.
Лекцію-тренінг проводила волонтер дитячого фонду ООН Катерина Стус.

8 травня 2018 року організація Всеукраїнське молодіжне громадське об’єднання «Студентське братство» провела лекцію і семінар з медіаграмотності “Як протидіяти дезінформації” для студентів спеціальностей “Соціальна робота” та “Початкова освіта” Педагогічного коледжу.

 

Традиційним у Коледжі є відзначення Дня вишиванки та проведення Великодній гаївок. Студрада і профбюро студентів активно долучаються до організації та проведення цих заходів.

Конкурс краси, молодості та таланту

18 квітня 2018 року у Педагогічному коледжі ЛНУ імені Івана Франка відбувся конкурс “Міс Педагогічного коледжу -2018”.

Предетенденток оцінювало журі у складі: Білинський Андрій Ярославович – голова профспілкової організації студентів ЛНУ імені Івана Франка; Сірант Неля Петрівна – голова циклової комісії викладачів фахових дисциплін початкової освіти  та природничо-математичних дисциплін; Степанишин Алла Владиславівна – народна артистка Польщі; Горай Жанна Дмитрівна– директор Львівського  Християнського театру «Еммануїл»; Полюга Тетяна – Володимирівна керівник театру моди «Імпреза».

У програмі заходу були конкурси “Візитка”, “Ділова леді”, “Ретро стиль”,  “Зірки Голівуду” та “Інтелектуальний конкурс”,  але найбільше вразили глядачів конкурсні виступи  “Вишиванка – це стильно” і “Конкурс талантів”.

Вітаємо  усіх учасниць конкурсу”!
У  номінації “Міс Грація” перемогу здобула Михальчук Вікторія, “Міс Креативність” – Турчин Ірина,
“Міс Артистичність” – Леськів Олена, “Міс Загадковість”– Стецик Ольга, “ІІ Віце-Міс Педагогічного коледжу 2018”  – Шлапак Андріана, “І Віце-Міс Педагогічного коледжу 2018” – Флінта Ярина.

Титул  “Міс глядацьких симпатій” та “Міс Педагогічного коледжу 2018” виборола  Вілюра Ірина!

У програмі конкурсу прозвучали музичні дарунки у виконанні Юлії Попівняк, Софії Котоус, Ігоря Дусана, студентів Коледжу, та Миколи Голуба, студента факультету культури та мистецтв.

Організувала та провела свято разом із командою однодумців Покиданець Анастасія, голова профбюро студентів Коледжу.

Наша кожна конкурсантка є Переможницею, адже, як сказала Крістіна Агілера: “Справжня краса – внутрішня, вона йде від усього серця, в якому живе любов…” і наші дівчатка не тільки довели, що вони красуні, але й те, що  талановиті, креативні, артистичні, інтелектуальні та чарівні!
Ми бажаємо  ніколи не зупинятись на досягнутому,   завжди йти до своєї мети! Бути завжди впевненими у собі!  Пам’ятайте, що кожен із вас – найкращий!

                   

Більше фото: https://www.facebook.com/groups/869944306398718/

” Не помру, але житиму”

30 жовтня до Педагогічного коледжу Львівського національного університету ім. Івана Франка завітав Львівський християнський театр “Еммануїл” з виставою ” Не помру але житиму”. Це був час,коли студенти та викладачі мали змогу відчути весь біль та розпач воїнів АТО, які повернувшись з фронту перебувають у різних життєвих ситуаціях. Щиро дякуємо керівнику театру Горай Жанні та всій театральній трупі за цей вклад у наші серця! Ми пригадали собі тих героїв, які обороняли і обороняють нашу країну, про те,що разом ми сила, що у нашої України є майбутнє! І тільки з Божою допомогою в нас буде мирне небо над головою, щасливі і усміхнені діти та надійне майбутнє! Слава Богу! Слава Україні! Героям Слава!

Анастасія Покиданець, Голова профбюро студентів Коледжу

Фото: https://www.facebook.com/groups/869944306398718/

 

Туристистичний похід у парк «Сколівські Бескиди»

21.09.2017 | 17:39

16 вересня 2017р.  у Педагогічному коледжі  відбувся  традиційний туристичний похід  в  національний  природний парк  «Сколівські Бескиди».

У заході взяли участь студенти других курсів та керівники груп.  Учасники походу відвідали водоспад Кам’янка і озеро Журавлине, відпочили на мальовничій галявині та пішки повернулись у Сколе.

Дякуємо  викладачам фізичного виховання Думич  О.М. і Банковському  К.Й. , які організували і провели похід!

Сени

 

 

 

“Свято краси, молодості, здоров’я”

14.12.2016 р. циклова комісія викладачів фізичного виховання, теорії і методики фізвиховання, ритміки та хореографії провела змагання з танцювальної аеробіки «Свято молодості, краси і здоров’я» в якому взяли участь студенти перших і других курсів Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Для визначення переможців були запрошені судді:

  • Відмінник освіти України, методист Коледжу, асистент кафедри загальної та соціальної педагогіки факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, майстер спорту Михайлишин Рома Романівна;
  • Відмінник освіти України, майстер спорту, суддя національної категорії, старший викладач ЛДУФК Тимошенко Лідія Олексіївна;
  • суддя першої категорії з аеробіки, майстер спорту, кандидат наук, доцент кафедри фітнесу та рекреації ЛДУФК Іваночко Вікторія Валеріївна.

Також на святі були присутні гості: доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор кафедри водних та неолімпійських видів спорту ЛДУФК, майстер спорту міжнародного класу Рибак Олег Юрійович; заступник директора з навчально-виховної роботи Дяків Марія Степанівна; завідувач відділенням дошкільної освіти Кос Леся Володимирівна.

Переможцями змагань стали:

І місце – команда групи ДШВ-22 викладач Банковський К. Й.;

ІІ місце – команда групи ШКВ-21 викладач Банковський К.Й.;

ІІІ місце – команда групи ШКВ-12 викладач  Думич О.М.

Вболівали за учасників змагань викладачі та студенти Коледжу.

Вечорниці на Андрія

“Там на вечорницях дівки-чарівниці” -вистава Молодіжного мистецького обєднання “Катарсис”. Керівник- Жарова Наталя Петрівна.
Зустічали гостей та були ведучими дійства студенти Педагогічного коледжу Тетяна Козак, Христина Приступа та Андіана Шлапак. Організувала виступ студрада Коледжу.

Більше інфо: https://www.facebook.com/groups/869944306398718/

“Пізнаємо світ професії”

Соціальний педагог – професія складна, але цікава. Стати добрим фахівцем  можна тільки тоді, коли теоретичні знання підкріплені практичними уміннями.

Професію  соціального педагога успішно опановують студенти групи ДШС-11. Вони не лише справляються з навчальними навантаженням у коледжі, а й встигають здобувати нові професійні знання і навички за його межами.

Упродовж листопада-грудня 2016 року  Катя Боднар, Руслана Гудзовата, Тетяна Грем, Марія Дубук, Діана Заваринська, Руслана Заваринська, Софія Ковалик, Анна Коновалова, Марія Пшеницька, Анастасія Пшонік, Марія Сапіга, Ірина Турчин, Ірина Хілінська, Надія Юркова успішно пройшли навчальний семінар – тренінг «Психологічні аспекти волонтерської діяльності» на базі Першої міської клінічної лікарні імені князя Лева у центрі  «Підліток та сім’я». Тренерами семінару були завідувач Центру, кандидат психологічних наук Любов Проскура та психолог  Любов Космина. Навчальний курс передбачав 20 годин лекційних та практичних занять, на яких першокурсники дізнались для себе багато нового та цікавого, а саме: хто такі волонтери, які особливості їхньої діяльності, що таке вербальні та невербальні засоби спілкування та їх роль у діяльності соціального педагога, психолога. Тренер семінару Любов Проскура допомогла  студентам позбутися деяких проблем, комплексів та додала впевненості у собі.

Усі учасники тренінгу отримали сертифікати, які свідчать про успішне його завершення, а знання та навички  здобуті на ньому обов’язково використають  у майбутній соціально – педагогічній діяльності.

 .

Більше фото: https://www.facebook.com/groups/869944306398718/?fref=ts

 

Вітаємо переможців!

Студентки Педагогічного  коледжу  Львівського національного університету імені Івана Франка Коршунова Тетяна та Яйко Ліліана ( І курс, спеціальність «Дошкільна освіта», група ДШВ-12) взяли участь у Обласному конкурсі авторської та патріотичної пісні, присвячений Міжнародному  дню студента.

У виконанні дуету прозвучав твір Олександра Пономарьова «Заспіваймо пісню». Виступ супроводжувався презентацію про революційні події в Україні та війну  2014-2016 рр.

Дівчата гідно  представили наш навчальний заклад  і стали переможцями у номінації «Акторська  майстерність».

Вітаємо дівчат та їх наставника ‒ викладача музики  Ірину Каспрук! Молодці!

15181472_1798601763685119_6837268523114251518_n dscf1210 dscf1211