Благодійна акція “Миколай про тебе не забуде”

21.12.2018 | 16:03

Незабутні моменти — дитячі емоції: захоплення героями вистави, очікування подарунків від Святого Миколая, маленькі замурзані фарбами долоньки і просто щасливі дитячі очі, слова подяки від батьків і самих дітей.

Озброївшись піднесеним настроєм та позитивом студенти Педагогічного коледжу ЛНУ імені Івана Франка вирішили поділитися теплом своїх сердець з  дітками.  19 грудня 2018 року Святий Миколай разом із помічниками завітав у гості  до  маленьких пацієнтів, що перебувають на лікуванні в КЗ «ОХМАТДИТ» м.Львова.

Вже доброю традицією стала організація такого святкового дійства для дітей. На діточок чекали приємні сюрпризи, захоплююча розважальна програма від чортенят та ангеликів. Звісно, не обминув наш захід і головний гість – Святий Миколай, який подарував дітлахам солодощі та виготовлені студентами іграшки.

Після закінчення свята  серця студентів та дітлахів  були сповненими морем позитивних емоцій, безмежним зарядом енергії, який, звісно, наблизить час  якнайшвидшого одужання малечі.

Дякуємо всім організаторам та учасникам, які взяли участь в цьому заході, адже здорові діти – майбутнє України!

Щастя, злагоди, миру, добра та любові у Новому, сповненому дитячими посмішками, 2019 році!

Зощак Наталя, Дров’як Аліна, студенти групи ШКД-21