Циклова комісія зі спеціальності Комп’ютерні науки

• Про відділення
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад

Співробітники

завідувачКНІГІНІЦЬКИЙ Олександр Васильовичзавідувач
викладач (сумісник)БАТЮК Михайло Ярославовичвикладач (сумісник)
викладачСЕНИК Віталій Анатолійовичвикладач
викладачХВИЩУН Іван Олександровичвикладач
викладач (сумісник)ХИМОЧКА Галина Михайлівнавикладач (сумісник)

Викладацький розклад

Накази на зарахування 1 курс

26.08.2024 | 11:04

Наказ на зарахування 1 курс денне бюджет
Наказ на зарахування 1 курс денне контракт
Наказ на зарахування 1 курс заочне бюджет
Наказ на зарахування 1 курс заочне контракт

Читати »

Е-заява на поселення студентів/студенток 1 курсу ОПС «Фаховий молодший бакалавр» у гуртожитки для ВСП “Педагогічний фаховий коледж ЛНУ ім. Івана Франка”

30.07.2024 | 14:27

Читати »

У Львівському університеті відбувся профорієнтаційний проєкт “Марафон майбутніх бакалаврів 2024”

19.07.2024 | 16:42

9-11 липня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся “Марафон майбутніх бакалаврів 2024”. Це онлайн-знайомство із Львівським університетом, а також його факультетами та атмосферою навчання й дозвілля. Під час події абітурієнти мали змогу почути правила вступу 2024 року, а також познайомитися з кожним факультетом та отримати відповіді на різноманітні запитання, які їх турбують. Для участі у заході зареєструвалися понад 300 майбутніх вступників.
Подію розпочав вітальним словом перший проректор Університету Андрій Гукалюк. Андрій Федорович розповів про Університет та зазначив, що ЛНУ...