Каспрук Ірина Миколаївна

Посада: викладач Циклова комісія фахових дисциплін дошкільної освіти

Телефон (робочий): (032) 239-40-13

Електронна пошта: iryna.kaspruk@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Наукові інтереси

Викладач  співів та методики музичного виховання,  музичного виховання з методикою. Спеціаліст вищої категорії, викладач- методист, відмінник народної освіти.

Педагогічне кредо: «Тільки творчо обдарований педагог здатен бути взірцем і стимулом для творчого розвитку своїх вихованців».

Науково-педагогічні інтереси:  музично-естетичне виховання та духовне збагачення  дітей та молоді на основі фольклорної та професійної музичної культури України.

 

Участь у конференціях, семінарах, науково-педагогічних читаннях:

  • Музика як засіб естетичного виховання в педагогічній спадщині Софії Русової (виступ на науково-педагогічних читаннях  «Софія Русова-педагог, просвітитель, державний діяч, вчений», 20.04. 2010 р.)   МУЗИКА ЯК ЗАСІБ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ 
  • Музично-естетичне виховання у педагогічній спадщині Василя     Сухомлинського  (виступ на  міжкафедральному  науково-методичному семінарі «Психолого-педагогічні  погляди В.О.Сухомлинського на навчальний  процес»,27.11. 2013)
  • Вдосконалення форм музично-рухової діяльності дітей в світлі гуманізації сучасної дошкільної освіти  (2013)
  • Нетрадиційне використання музики у формуванні особистості сучасного дошкільника (  виступ на  науково-методичному семінарі-    практикумі,  присвяченому    Дню дошкілля  02.10.2014  «Дошкільна освіта в контексті якості, доступності та інноватики» та на   обласному  науково-методичному семінарі 24.11.2014)
  • Творець пісні – символу  української  незалежності (виступ на науково-практичному семінарі, присвяченому 200-річчю від дня народження Михайла Вербицького 31.03.2015)
  • «Списувала, що мені старі ліси розказували…» Гуцульщина в поезії Марії Підгірянки (виступ на педагогічних читаннях до 135-річчя з дня народження Марійки Підгірянки 07.04.2016 р.) 
  • “Музична компетентність як обов’язковий елемент фаховості педагога-вихователя(участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції ” Психолого-педагогічна підготовка майбутніх фахівців у контексті сучасних освітніх реформ”, грудень 2018 р.)МУЗИЧНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ
  • Участь у засіданні круглого столу “Нова українська школа- нові орієнтири для дошкілля”, присвяченого Дню дошкілля.Виступ  “Музичне виховання дошкільнят-нові орієнтири”
  • Музичне вітання – авторська пісня “Вихователько рідна” на сл.Т. Коломієць
  • Участь у педагогічних читаннях “Григорій Костюк – особистість, вчений, психолог, педагог” до 120- річчя від дня народження.

 

Курси

Публікації

 

  1. Каспрук І.М. Україна «малих діток доглядала, звичаю навчала» (літературно-музична композиція за творами Тараса Шевченка) / І. Каспрук- Духовність педагога- майбутнє – України: Колективна монографія/За ред.С.Черепанової/ – Львів: Ліга Прес, 2005.- С.208-214.
  2. Каспрук І.М. Музично-естетичне виховання у педагогічній спадщині Василя Сухомлинського./Збірник матеріалів міжкафедрального науково-методичного семінару «Психолого-педагогічні погляди В.О.Сухомлинського на навчально-виховний процес». / І. Каспрук – ЛьвДУВС, 2014.- С.55-59.
  3. Каспрук І.М. Свята і розваги в дошкільному навчальному закладі: методичний посібник. / І. Каспрук -Львів: Растр-7,2015.-100 с.
  4. Каспрук І.М. Любій малечі: авторські пісні  для дітей/ І. Каспрук.-Львів: Растр-7, 2016.- 24с.
  5. Каспрук І.М. “Кольорові парасольки”, “Біля кого найтепліше” дитячі пісні на слова Марії Людкевич/ Столітній трамвай-чарівник: пісеньки для дітей./М.Людкевич – Львів:СПОЛОМ,2015. – 40
  6. МУЗИЧНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ – 
  7. Вплив музики на формування гармонійної особистості сучасного дошкільника ( метод. розр. 2019р.)
  8. Методика  використання наочних посібників для музичного розвитку дітей дошкільного віку (метод. реком.2020р.)
  9. Музично-дидактичні ігри  як засіб розвитку музично-сенсорних здібностей дітей (метод.розр. 2020р.)

Біографія

Освіта:

1978 р. – Львівське музично-педагогічне училище імені Філарета Колеси, спеціальність «Музичне виховання», кваліфікація «Вчитель музики загальноосвітньої школи та музичний керівник дошкільних установ»;

1983р. – Дрогобицький державний педагогічний інститут імені І.Франка, спеціальність «Музика», кваліфікація вчитель музики і співів.

Проекти

 

Авторські пісні:

“Недумано, негадано…” муз.  Ірини Каспрук, сл. Ліни Костенко;

“Світанкова моя аморе” муз.Ірини Каспрук, сл. Григорія Васяновича;

“Усі світи з’єдналися в тобі”  муз.Ірини Каспрук, сл. Григорія Васяновича;

Збірник авторських пісень для дітей “Любій малечі”.

 

Методичні матеріали

 

Тестові завдання до заліку з методики музичного виховання   

ДИТЯЧІ МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ(презентація)

УКР.НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ (презентація)

НЕТРАДИЦІЙНІ МУЗ. ІНСТРУМЕНТИ (презентація)

Вплив музики на формування гармонійної особистості сучасного дошкільника ( метод. розр. 2019р.)

Музично-дидактичні ігри  як засіб розвитку музично-сенсорних здібностей дітей (метод.розр. 2020р.)

Методика  використання наочних посібників для музичного розвитку дітей дошкільного віку (метод. реком. 2020р.)

 

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!