Сенич Галина Богданівна

Посада: викладач Циклова комісія фахових дисциплін початкової освіти

Телефон (робочий): (032) 239-40-13

Електронна пошта: halyna.senych@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Профіль у LinkedIn: www.linkedin.com

Наукові інтереси

06-07 грудня 2018 року – участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ У КОНТЕКСТІ СУЧАСНИХ ОСВІТНІХ РЕФОРМ» на базі Педагогічного  коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.  Тези доповіді на тему «Економічні компетентності у контексті підготовки вчителя НУШ»

Співорганізатор роботи  науково-пошукової студентської конференції «ЕКОНОМІЧНА ТЕОРІЯ ТА ЕКОНОМІЧНА ПОЛІТИКА: СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»    20 лютого 2019 року  у Львівському коледжі індустрії моди КНУТД

28 лютого 2019 р. – участь у науковій конференції «Українська тіловиховна і спортова традиція» (з нагоди 125-річчя від заснування товариства «Сокіл» у Львові) Організатори конференції: Комісія тіловиховання і спорту імені Івана Боберського Наукового Товариства імені Шевченка, спільно з Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського, Державним меморіальним музеєм Михайла Грушевського у Львові та Музеєм визвольної боротьби України Музей визвольних змагань.

28 січня 2021 року  – співорганізатор та учасник історико-літературної студентської конференції  в рамках проекту «Визначні особистості в історико-культурному вимірі України»  з нагоди  відзначення 360-річчя  Львівського національного університету імені Івана Франка  та 150-річчя   ВСП  «Педагогічного фахового коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка як науковий керівник Хім’як Христина, студентка групи ШКВ-21. М.І.Туган – Барановський – економіст, державотворець, патріот

12 травня 2020 р. ‒ участь у міській науково ‒ практичній інтернет~конференції  “ПРОФЕСІНА ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ У КОНТЕКСТІ ПОТРЕБ СУЧАСНОГО РИНКУ”

18 лютого 2021 року- участь у конференції «Мовна освіта: сучасні виклики і перспективи»

15  грудня 2022 р.підготувала учасницю міжвузівської науково-практичної конференції «Членство України у міжнародних організаціях» Сертифікат № 05.01/22

 

 

Підготовка студентів  до участі  у Обласному конкурсі – огляді кращих презентацій серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації  26 березня 2014 р. (ІІІ місце)

15-16 травня 2014 р.- участь у Міжнародній науковій конференції Апостол правди і науки. Доповідь: «Постать Шевченка у процесі формування духовності педагога».

31 березня 2015 року-  участь у   науково – практичному семінарі присвяченому 200-річчю від дня народження Михайла Вербицького «Співець української державності».

Доповідь: «Відродження Гімну України  на початку XX ст. та нове життя  у наш час».

 

Січень – лютий 2015 р. – І-ІІ тур,  1 квітня 2015 р. – ІІІ тур олімпіади з економічної теорії серед студентів ІV курсу напряму підготовки «Початкова освіта».  Тур відбувався у форматі огляду – конкурсу кращих презентацій студентів присвячених   150-річчю від дня народження видатного вченого – економіста та соціолога  М.Туган – Барановського.

 

24 лютого 2016 р. – підготовка студентів до участі в обласній конференції з економічної теорії  «Україна і світ: економічні аспекти успіху».

15 березня 2016 р. – участь у методично-практичному семінарі  «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі початкової школи».

 

 22 вересня 2016 р.-  участь у науково-практичному семінарі  «Творча багатовимірність простору арт-терапії»

 

08 листопада 2018 року – участь у науково-практичній конференції «Мова – держави основа»;

          06-07 грудня 2018 року – участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Психолого-педагогічна підготовка майбутніх фахівців у контексті сучасних освітніх реформ» Педагогічний коледж ЛНУ імені І.Франка. Тези доповіді на тему «Економічні компетентності у контексті підготовки вчителя НУШ»;

20 лютого 2019 року – участь у студентській науково-пошуковій конференції «Економічна теорія та економічна політика: сьогодення та перспективи розвитку» як наукового керівника студенток групи  ДШВ-22, які виступили з доповідями: Байцар Марта «Актуальні питання  працевлаштування молоді у сучасному суспільстві України» та Кузьмич Ольга «Проблеми економічної політики: теоретичні засади та український контекст»;

 

Курси

Публікації

  • Навчально~методична розробка: Сенич Г.Б. Формування системи  знань здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти  на заняттях  з дисципліни  «Основи економічної теорії».  Львів: РАСТР – 7, 2022 р.,130 с.
  • Сенич Г.Б. Матеріали підготовки та проведення олімпіади з економічної теорії [Електронний ресурс] /Г.Сенич//   Освіта.UA/«Форум педагогічних ідей «УРОК» / каталог педагогічних матеріалів «Відкритий урок: розробки, технології, досвід». –  2017 – №2 – Режим доступу: http://osvita.ua/school/lessons_summary/education/58031/

 

 

Біографія

Завідувач лабораторії, спеціаліст вищої категорії, викладач – методист, викладач економічної теорії.

1989р. – Львівське педагогічне училище№1, спеціальність:викладання в початкових класах загальноосвітньої школи, кваліфікація: вчитель початкових класів:

1996р. – Львівський державний університет імені Івана Франка,спеціальність: історія України, кваліфікація: історик. Викладач історії;

2007 р.-  Національний університет «Львівська політехніка», спецальність: менеджер, кваліфікація: менеджер – економіст.

1999 р. – викладач економічної теорії Педагогічного коледжу,

2008 р.- завідувач відділення заочного навчання,

2013 р. – заступник директора з виховної роботи,

2015/16 н.р.- голова циклової комісії викладачів фахових дисциплін “Діловодство”,

2015 р. – завідувач лабораторії, викладач.

Проекти

 

У 2022 р.‒  сертифіковано  навчальну програму  з  курсу «Соціологія», яка розроблена  у рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси

Вересень-жовтень 2019 року – участь у MESH – ЕКОНОМІЧНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОЄКТІ, в якому поєднувались наука, бізнес та влада. Відбувалася адаптація бізнес-ідей у формі конкурсу стартапів учасників. Групи  ШКД ~  31,21

2-5 грудня  2019 р. ~  участь у воркшопі для викладачів та університетського менеджменту «ІННОВАЦІЇ В УНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ ОСВІТІ ТА МЕНЕДЖМЕНТІ:  ТРАНСФЕР ТЕХНОЛОГІЙ КРІЗЬ КОРДОНИ»

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів економічної теорії (політичної економії) ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області

 

 

23 травня 2018 року у Львівському техніко-економічному коледжі НУ «Львівська політехніка» відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів економічної теорії (політичної економії) ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.
Сенич Галина Богданівна, викладач Педагогічного коледжу ЛНУ імені Івана Франка, висвітлила впровадженням інноваційних освітніх технологій у процес викладання дисципліни «Економічна теорія». Ознайомила з методичною розробкою «Практикум з економічної теорії для студентів неекономічних спеціальностей», матеріали якої були розміщені на національному освітньому інтернет-сайті «Освіта.ua» у Форумі педагогічних ідей «УРОК» та методичним портфоліо, в якому відображені інноваційні методи навчання (олімпіада з економічної теорії, проведення ділових ігор «Менеджмент і маркетинг на підприємстві» та «Підприємництво» тощо).

17 жовтня 2018 року провела засідання обласного методичного об’єднання викладачів економічної теорії (політичної економії) ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області (представлення навчального закладу, обмін досвідом).

У рамках Обласного методоб’єднання провела відкрите практичне заняття у формі ділової гри «Підприємництво» зі студентами групи ШКВ-21.

 

Участь в освітніх проєктах:

 

Жовтень – листопад 2018 р. у Львівському університеті пройшла курси «Інформаційні технології в освіті»

 

Вепесень-жовтень 2019 року – участь у бізнес курсі MESH – освітнього проекту, в якому поєднувалися наука, бізнес та влада.. Відбувалася адаптація бізнес-ідей у формі конкурсу стартапів учасники-студенти. ШКД 31

2-5 грудня, 2019 р.  участь у   воркшопі для викладачів та університетського менеджменту “ІННОВАЦІЇ В УНІВЕРСИТЕТСЬКІЙ ОСВІТІ ТА МЕНЕДЖМЕНТІ:  ТРАНСФЕР ТЕХНОЛОГІЙ КРІЗЬ КОРДОНИ”, на якому обговорювались питання покращення якості та актуальності навчальних програм в університетах-партнерах. Розширення пропозиції та змісту курсів у сфері міждисциплінарного трансферу технологій у формі традиційного, змішаного та дистанційного навчання, зміцнення інституційного управління університетом для трансферу технологій з розвитком лідерських навичок, отримання досвіду міжнародного співробітництва у сфері інноваційного розвитку.

Навчання на проекті «ВДОСКОНАЛЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ» 1 жовтня 2020 – 23 січня 2021р. За результатами проходження проєкту відбулась сертифікація курсу  системі МУДЛ «Основи економічної теорії»

08 січня 2021р.участь у вебінарі «Ціфрові інструменти GOOGl»

9-13 лютого 2021 р.участь в серії освітніх вебінарів конференції зі співпраці бізнесу та університетів «Uni-Biz Bridge-6»

6-7 жовтня 2021р.Взяла участь у роботі Першого обласного дидактико-педагогічного форуму «Формування педагога нового покоління: новий професійний стандарт вчителя».

21 жовтня 2021 р. участь у семінарі «6 кроків до написання успішного проєкту»

Листопад 2021, 2022 р.- завершила професійні тренінгові онлайн-курси, опрацювала тематичні матеріали, виконала завдання та взяла участь у дискусії у рамках «Дні кар’єри ЄС у Львівському університеті»

29 січня-11 червня 2021 – взяла участь у засіданнях відкритого клубу тренерів з інфомедійної грамотності «Майстерня медіаграмотності». За результатами проходження сепії навчання проекту- розробка і сертифікація  навчальної програми курсу «Соціологія»  в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси. Навчальна програма спрямована на розвиток компетентностей критичного сприйняття інформації через інтеграцію інфомедійної грамотності в навчальний процес і рекомендована до впровадження –  сертифікат 24 січня 2022 року

Завершення навчання на програмі «Вдосконалення викладацької майстерності»  за модулями:

модулю І «Soft Skills компетенції викладача вищої освіти – 7 квітня 2022 року – 9 квітня 2022 року (1 кредит 30 год); Сертифікат СВ N 0011-2022

модулю ІІІ «Інформаційні технології в освітньому процесі» 28 квітня 2022 року – 30 квітня 2022 року (1,5 кредити, 45 год). Сертифікат СВ N 0091-2022

 

27 вересня 2022 року у ВСП ” Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка” відбувся круглий стіл ” Минуле, сьогодення і майбутнє дошкілля Львівщини”

08 дистопада 2022р.- участь у круглому столі «Партнерство роботодавця та закладу фахової передвищої освіти: підготовка конкурентоспроможного фахівця у галузі соціальної роботи»

 

 

 

 

Нагороди

Грамота Ректора ЛНУ імені Івана Франка

Методичні матеріали

 

Портфоліо Сенич 2018-2023

Звіт за І семестр 23-24 Сенич Г.Б.

Звіт педактивність 2023 рік Сенич Г.Б.

6-7 жовтня 2021 року- участь у роботіПершого обласного дидактико – педагогічного форуму
«ФОРМУВАННЯ ПЕДАГОГА НОВОГО ПОКОЛІННЯ: НОВИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ  СТАНДАРТ ВЧИТЕЛЯ»

 

 

  • Матеріали для підготовки та проведення олімпіади з економічної теорії
  • Питання для підсумкового контролю
  • 17 жовтня 2018 року провела засідання обласного методичного об’єднання викладачів економічної теорії (політичної економії) ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області (представлення навчального закладу, обмін досвідом).
  • У рамках Обласного методоб’єднання провела відкрите практичне заняття у формі ділової гри «Підприємництво» зі студентами групи ШКВ-21.
  • 5-6 грудня 2018 р.- участь у роботі «Школи медіаграмотності та критичного мислення» », яку  організувала волонтерська мережа  YMCA Lviv у ЛНУ ім.І.Франка ( ШКД-11,ШКД-21).
  • 20 лютого 2019 року – співорганізатор студентської науково-пошукової конференції «Економічна теорія та економічна політика: сьогодення та перспективи розвитку»
  • 28 березня 2019 р. –  участь у  зустрічі з  українським підприємцем, доктором економічних наук, меценатом та віце-президентом Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарасом Демкурою,  Львівський обласний молодіжний центр (ДШВ-21,22).
  • 12 травня 2019 року, Шевченківський гай –  організація студентів –волонтерів для участї  у відзначенні Дня матері (співпраця з КТ «Просвіта»).
  • 16 травня 2019 року-організація фото-флешмобу до Дня вишиванки.
  • 25 червня 2019 року – участь в організації Урочистої академії з нагоди вручення дипломів випускникам Педагогічного коледжу.
  • 26 грудня  2019 року Олімпіада з економічної теорії серед студентів спеціальності «Початкова освіта» на базі системи MOODL
  • 15 вересня 2020р., Львівський історичний музей, 15.00.Екскурсія у  фотомузей Романа Метельського «Від оптичної ілюзії — до цифрової реальності» 029 Музеєзнавство, пам’яткознавство(ШКМ-21).
  • 8 жовтня 2020 р., Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові Екскурсія у Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові (спеціальності 027 Музеєзнавство, пам’яткознавство) ознайомлення з проєктом Музею – додатком доповненої реальності «DMH Lviv AR».
  • 29.09.2022 р. студенти групи ДШС -11 відвідали виставку Museum of Computer Technology // Музей Комп’ютерних Технологій. Львівського університету.
  • 5 жовтня 2022 року взяла участь у  тренінгу з надання першої домедичної допомоги, який  організували для працівників Університету Центр соціального розвитку та громадських ініціатив спільно з Первинною профспілковою організацією працівників ЛНУ ім. Івана Франка.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!