Шалаєва Ольга Зіновіївна

Наукові інтереси

 • Викладач англійської мови, спеціаліст вищої категорії.
 • Наукові інтереси: Використання українознавчого матеріалу на заняттях з англійської мови для розвитку соціокультурної компетенції студентів.

 

 

Курси

Публікації

Участь  у конференціях:

 • ХV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах СНД” (29 по 30 вересня 2013 р.). – Переяслав-Хмельницький, 2013.
 • Семінар-практикум “Використання українознавчого матеріалу на заняттях з англійської мови для розвитку соціокультурної компетенції учнів за участю представників “Oxford University Press”.
 • Конгрес Ініціатив Східної Європи м. Люблін (Польща)- 01.10-04.10.2015
 • Участь у панельних дискусіях:SCIENCE AND EDUCATION
 • Panel discussion: Academic city – idea, strategies for development, models of cooperation between a city and universities
 • Panel discussion: Dual degree programmes in the scope of internalization processes of higher education
 • Panel discussion: Eastern European University
 • З 25 по 26 вересня 2017 у м. Люблін відбувся IV Конгрес ініціатив Східної Європи. На конгресі в цьому році також були включені важливі питання, пов’язані з наукою і освітою, мобільністю і децентралізації влади, яка має життєво важливе значення для продовження реформ в Україні. 
 • 24-26 листопада 2017 року у місті Харкові відбувся 14 Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків. Тема форуму: «ОСВІТА НА МУНІЦИПАЛЬНОМУ РІВНІ: ПРОБЛЕМИ ТА МОЖЛИВОСТІ»

Наукова біографія

Шалаєва Ольга Зіновіївна народилася 05 лютого 1981 року у місті Новий Розділ Львівської області.

1987-1996 рр. – навчання у Новороздільській ЗОШ №4 з поглибленим вивченням англійської мови.

1996-2001 рр. – навчання у Кременецькому педагогічному коледжі імені Т.Г.Шевченка, де отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки “Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)” та здобула кваліфікацію бакалавра педагогічної освіти, вчителя англійської мови основної школи.

2001-2002 рр. – навчання у Тернопільському експериментальному інституті педагогічної освіти, де отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Мова та література (англійська)” та здобула кваліфікацію викладача англійської мови та літератури.

2003 р. – початок трудової діяльності. Зарахована на посаду викладача англійської мови Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

2012 р. – пройшла навчання й успішно завершила курс підготовки старшого інструктора зовнішнього незалежного оцінювання.

2013 р. – підвищення кваліфікації в ЦДСО Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю Англійська мова.

2014 р. – присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст першої категорії”.

У своїй роботі використовую методи компетентісно орієнтованого підходу до організації навчального процесу та застосовую інноваційні освітні методики й технології, використовую та поширюю їх у педагогічному середовищі.

У науковому доробку є публікація тез у збірнику науково-практичної конференції “Фактори впливу на формування комунікативних основ англомовної компетенції у дітей дошкільного віку з вадами мовлення” (ХV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах СНД”, 29-30 вересня 2013 року, Переяслав-Хмельницький).

 

 

 

Нагороди

Методичні матеріали

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!