Шалаєва Ольга Зіновіївна

Електронна пошта: olha.shalayeva@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

  • Шалаєва Ольга Зіновіївна-викладач англійської мови, спеціаліст вищої категорії.
  • Наукові інтереси: Використання українознавчого матеріалу на заняттях з англійської мови для розвитку соціокультурної компетенції студентів.

 

Курси

Публікації

Публікації викладача :

Участь  у конференціях:

  • Global Policy Forum, 20-21 June 2022, Bocconi University, Milan, Italy
  • ІІІ Міжнародна наукова конференція з електронного навчання та освіти. Лісабон: 2 – 5 лютого 2021.
  • Всеукраїнська наукова он-лайн конференція “Застосування IT-технологій, онлайн сервісів під час побудови освітнього процесу” за темою “Інтернет-сервіси для створення навчального контенту. Презентація на ресурсі Nearpod(29-30 січня 2021 року)
  • Всеукраїнська практична он-лайн конференція “Сучасні освітні технології. Інструменти підвищення якості освіти” за темою “Хмарні технології.Створення освітнього середовища” (22-23 січня 2021)
  • Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми неперервної освіти в інформаційному суспільстві» ( 29-30 червня 2020 р.)
  • Конференція «Педагогічні інновацій та інструменти. Техніки для особистого та психологічного розвитку» ( 26 червня 2020 р.).
  • ХV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах СНД” (29 по 30 вересня 2013 р.). – Переяслав-Хмельницький, 2013.
  • V Всеукраїнська науково-практична конференція «Поєднання інноваційних і традиційних технологій навчання української та іноземних мов як чинник забезпечення дієвості знань»
  • Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-педагогічна підготовка майбутніх фахівців у контексті сучасних освітніх реформ».
  • IV, V, VI Конгрес Ініціатив Східної Європи м. Люблін (Польща).

Щороку у м. Люблін відбувається  Конгрес ініціатив Східної Європи. На конгресі включені важливі питання, пов’язані з наукою і освітою, мобільністю і децентралізації влади, яка має життєво важливе значення для продовження реформ в Україні.  Участь у панельних дискусіях: SCIENCE AND EDUCATION. Panel discussion: Academic city – idea, strategies for development, models of cooperation between a city and universities. Panel discussion: Dual degree programmes in the scope of internalization processes of higher education. Panel discussion: Eastern European University.

Семінари:

  • Семінар-практикум “Використання українознавчого матеріалу на заняттях з англійської мови для розвитку соціокультурної компетенції учнів за участю представників “Oxford University Press”.
  • Участь в обласних методичних об’єднаннях викладачів іноземних мов.
  • 24-26 листопада 2017 року у місті Харкові відбувся 14 Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків. Тема форуму: «Освіта на муніципальному рівні: Проблеми та можливості”.

Підвищення кваліфікації:

  • Флеш-курс “Дидактичні засади професійного розвитку педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти в умовах воєнного стану”, 20-25 червня 2022 року.
  • “Цікаві методи викладання англійської мови” 24.05. 2022 р.(15 год/0,5 кредиту).
  • Протягом останніх 5 років(з якої спеціальності, номер та дата видачі документа, що  підтверджує підвищення кваліфікації) «Особистісне професійне зростання педагогічних працівників коледжів та технікумів», СП 35830447/1097-18, 15.06.2018р., ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти НАПН України.
  • Вебінар “Правила дистанційної комунікації між учасниками освітнього процесу” за напарямками “ІКТ”, “Психологія”, “Робота школи”. 07.04.2020 р.
  • Вебінар «Правила дистанційної комунікації між учасниками освітнього процесу» (7 квітня 2020 року) 2 години/0,06 кредиту ЄКТС.
  • Вебінар «Он-лайн тести: варіанти завдань для ефективної взаємодії» (7 травня 2020 року) 2 години/0,06 кредиту ЄКТС.
  • Вебінар «Он-лайн тести як інструмент перевірки знань в умовах дистанційного та стаціонарного навчання. Як зробити свої тести надсучасними?» (7 травня 2020 року) 2 години/0,06 кредиту ЄКТС.
  • Вебінар «Використання інтернет – ресурсів на заняттях з іноземної мови» (29-30 травня 2020 р.) – 6 годин/ 2 кредити.
  • Курси підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови «Teaching Teens Intensive Course». Модуль 1 «Ефективне керування групою». Модуль 2 «Планування занять». Модуль 3 «Викладання підсистем мови». Модуль 4 «Навчання мовленнєвих умінь». Модуль 5 «Професійний розвиток і цінності» (24 жовтня 2020 року) –  30 годин.
  • Онлайн-проект для викладачів «Ефективні підходи для дистанційної освіти» (16-23 грудня 2020 року) – 14 годин.
  • Тестування на національній онлайн-платформі «Цифрограм. Дія. Цифрова освіта».
  • Інтернет-конференція “Сучасні уроки англійської мови: прийоми та інструменти”.
  • Вебінар від Genesis “Інструменти он-лайн взаємодії: Google Classroom, Zoom, Discord etc.”

Стажування:

За програмою професійного розвитку “Вдосконалення викладацької майстерності” 03.06.2022 року (6 кредитів/180 год).

Доповіді:

Як член циклової комісії викладачів гуманітарної та соціально-економічної підготовки виступила з доповідями:

«Студентська  мобільність та її перспективи»

«Європейська гуманітарна освіта та її внесок у формування особистості та соціуму ХХІ століття»

«Стимулювання мотивації студентів до вивчення іноземної мови з допомогою соціальних мереж в Інтернеті».

Підготувала доповідь «Приватні освітні ініціативи» на ХІV Форум мережі вільних місцевих політиків на тему: «Освіта на муніципальному рівні: проблеми та можливості», що відбувся у місті Харкові.

Взяла участь у VI, VII Конгресах Ініціатив Східної Європи, що відбувалися у м. Люблін, Польща.

Наукова біографія

Шалаєва Ольга Зіновіївна

1987-1996 рр. – Шалаєва Ольга Зіновіївна навчалася у Новороздільській ЗОШ №4 з поглибленим вивченням англійської мови.

1996-2001 рр. – навчання у Кременецькому педагогічному коледжі імені Т.Г.Шевченка. Отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки “Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська).” Здобула кваліфікацію бакалавра педагогічної освіти, вчителя англійської мови основної школи.

2001-2002 рр. – навчання у Тернопільському експериментальному інституті педагогічної освіти. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Мова та література (англійська)”.  Здобула кваліфікацію викладача англійської мови та літератури.

2003 р. – початок трудової діяльності. Зарахована на посаду викладача англійської мови Педагогічного коледжу.

2012 р. – пройшла навчання й успішно завершила курс підготовки старшого інструктора зовнішнього незалежного оцінювання.

2013 р. – підвищення кваліфікації в ЦДСО Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю Англійська мова.

2014 р. – присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст першої категорії”.

2018 рік- підвищення кваліфікації в ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти НАПН України.«Особистісне професійне зростання педагогічних працівників коледжів та технікумів», СП 35830447/1097-18, 15.06.2018р. 

2019 рік – присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”.

Уклала методичні збірники тематичних діалогів з англійської мови, текстів та завдань для контролю навичок аудіювання, тем для розвитку англійського писемного мовлення (Рівня А1/A2, B1/B2).

Постійно працюю над підвищенням фахового рівня. Зокрема, беру участь в обласних методичних об’єднаннях викладачів іноземних мов ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, засіданнях Школи педагогічної майстерності Коледжу, конференціях, форумах…

У своїй роботі використовую методи компетентісно орієнтованого підходу до організації навчального процесу та застосовую інноваційні освітні методики й технології, використовую та поширюю їх у педагогічному середовищі.

 

Проекти

Нагороди

Методичні матеріали

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!