Банковський Карл Йосифович

Посада: викладач Циклова комісія гуманітарної та соціально – економічної підготовки

Телефон (робочий): (032) 239-40-11

Електронна пошта: karl.bankovskyy@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Наукові інтереси

Викладач вищої категорії, викладач – методист, відповідальний за секції настільного тенісу та баскетболу.

Життєве кредо: фізичне виховання має першорядне значення для раціонального використання людиною своїх рухових можливостей у життєдіяльності.

  • Взяв участь у ІІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю (2014р.) і виступив з доповіддю “Удосконалення та контроль стенограмної підготовленості ралійних екіпажів”;
  • ІХ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю (2014р.) – “Проблеми активізації рекреаційно-оздоровчої діяльності населення”;
  •   ІІІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю (2015р.) –  “Проблеми рухової активності людини в умовах техногенної цивілізації” .

Курси

Публікації

Заняття з фізичної культури для студентів з відхиленням у стані здоров’я

Публікації у збірниках матеріалів конференцій: “Удосконалення та контроль стенограмної підготовленості ралійних екіпажів (2014 р.)”; “Проблема активізації рекреаційно-оздоровчої діяльності населення” (2014 р.); “Проблеми рухової активності людини в умовах техногенної цивілізації” (2015 р.).

Банковський Карл. Особливості фізичної рекреації школярів у сільській місцевості/ Банковський К., Рибак О. // Теоретико-методичні основи організації фізичного виховання молоді: Матеріали Х Всеукраїнської науково-практичної конференції; Під. заг. ред. Сіренко Р.Р. – Львів: Видавничий центр ЛНУ ім. І.Франка, 2016. – С.85-86

 

 

 

Біографія

Народився 8 липня 1968 р. у Львові.

З 1986-1992 рр. навчався у Львівському державному інституті фізичної культури за спеціальністю фізична культура і здобув  кваліфікацію викладача фізичної культури.

З вересня 1992 року працюю викладачем фізичного виховання Педагогічного коледжу  Львівського національного університету імені Івана Франка.

З 1 січня 2021 р. викладач Відокремленого структурного підрозділу “Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка”

Методичні матеріали

  • Методичні розробки: “Основи методики організації раціонального харчування студентів”, “Самостійні заняття з фізичного виховання для студентів І-ІІ курсів”, “Гімнастика в системі занять з фізичного виховання для студентів педагогічних спеціальностей”.
  • Методичні рекомендації: “Плавання як спортивно-оздоровча дисципліна для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації”.
  • Методичні посібники: “Самостійні заняття з фізичного виховання”, “Заняття з фізичної культури для студентів з відхиленнями у стані здоров’я”.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!