Завершилася виробнича практика в студентів-екологів

18.03.2024 | 14:24
Завершилася виробнича практика в студентів-екологів.
Цього навчального року студенти впродовж трьох тижнів знайомилися зі специфікою роботи еколога на таких підприємствах як: АТ «Кохавинська паперова фабрика; ДСП «Об’єднання «Радон»; ПП «ВРС ТАЄРС»; ТОВ «Компанія «ЦЕНТР ЛТД»; ТзОВ «ТК» Автотранс».
А також ознайомилися зі структурою, діяльністю таких установ і організацій як: Управлінням екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради; Державний природознавчий музей НАН України; Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну; Департамент екології та природних ресурсів ЛОВА; Інститут екології Карпат НАН України; Відділ сейсмічності Карпатського регіону Інституту геофізики імені С. І. Субботіна НАН України; Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України; Експлуатаційно-технічний відділ ЛНУ імені Івана Франка.
Підсумком було представлення своїх вражень і напрацювань на захисті звітів за виробничу практику.
                                                                         Любов Гілета, керівник підгрупи практикантів
На зображенні може бути: 9 людей та люди навчаються