Вітаємо Хризанту Царик та Діану Іващишин з відзнаками

14.10.2024 | 22:31
10 жовтня 2024 року в межах відзначення Дня Львівського національного університету імені Івана Франка, Ректор, академік НАН України, професор Володимир Мельник зустрівся зі студентами та аспірантами Львівського університету.
Під час зустрічі Володимир Петрович відзначив студентську молодь грамотами за відмінне навчання та успіхи в науковій роботі, за активну участь у громадському житті Університету, за високі спортивні досягнення та популяризацію здорового способу життя, а також за популяризацію української мови та культури і вагомий внесок у розвиток мистецьких колективів Університету.
Серед нагороджених студентів є і представниці Коледжу:

За відмінне навчання та успіхи в науковій роботі нагородили –

• студентку другого курсу Відокремленого структурного підрозділу «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» Царик Хризанту Андріанівну;

За активну участь у громадському житті Університету відзначили –

• студентку другого курсу, голову Студентської ради Відокремленого структурного підрозділу «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» Іващишин Діану Ігорівну.