Участь студентів першого курсу у Франкових фестинах

14.10.2024 | 22:38

10 жовтня 2024 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся традиційний концерт мистецьких колективів Центру культури та дозвілля Університету «Будьмо знайомі». Захід організували з нагоди Дня Університету для першокурсників, які, як і кожного року, продовжують «життя» кожного із мистецьких колективів, поповнюючи склад їхніх учасників.

“Група ДШВ 11 (10 жовтня) відвідала незабутній концерт “Будьмо знайомі”, де нам відкрилася справжня магія українського мистецтва. Ансамбль «Черемош», капела бандуристок «Зоряниця», камерний оркестр та дівочий хор «Ліра» створили чарівну атмосферу музики та танцю, яка залишиться в наших серцях надовго. Це була подія, яка надихнула кожного з нас і ще раз нагадала про красу української культури.
Дякуємо за душевне тепло! ” Дана Стельмах, студентка