У Львові вшанували пам’ять Михайла Грушевського

30.09.2019 | 14:28

З нагоди 153-річчя від дня народження Михайла Грушевського та 125-ти річчя його приїзду до Львова 27 вересня у місті Лева пройшли урочисті заходи.

Викладачі і студенти Педагогічного коледжу та всі присутні виконали Державний гімн України, взяли участь у покладанні квітів. Супроводжував захід хор Львівського суспільно-культурного товариства “Холмщина”.

Михайло Грушевський був професором історії, організатором української науки, політичним діячем та публіцистом, головою Центральної Ради (1917-1918), академіком та автором понад 2000 наукових праць.

«Я вірю, що українство наше все-таки має в собі стільки стихійної сили, стільки життєвості, що його не заб’єш ніякими теоремами, що воно своєю стихійною силою проб’ється через усякі штучні перешкоди — поки не вб’ємо самі сеї сили нашою апатією, бездіяльністю» (Михайло Грушевський, 1907 р. ).

Файда Соломія,

Головенко Вероніка