Святкування 154 річниці від дня народження Михайла Грушевського

30.09.2020 | 14:30

29 вересня 2020 р. виповнилось  154 роки  від дня народження голови Центральної Ради Української Народної Республіки Михайла Грушевського

«Не чіпатися того, що ділить і роз’єднує поодинокі частини української землі, а пильнувати того, що лучить і єднає їх до купи, і се зміцнювати і розвивати мусимо… Єднатися, концентруватися, а не ділитися, не розбігатися — се повинно бути у всім нашим гаслом», — не втрачають актуальності слова видатного сина українського народу і сьогодні.

Відтак, представники влади та громади поклали квіти до пам’ятника Михайлу Грушевському. Участь у вшануванні взяли студенти Коледжу спеціальностей 013 Початкова освіта(ШКВ-11) та 029 Музеєзнавство, пам’яткознавство(ШКМ-21).

Зазначимо, що 20 років свого життя Михайло Грушевський провів у Львові, працював у Львівському університеті. Вів активну діяльність у Науковому товаристві імені Шевченка, автор понад 2000 наукових праць.

За матеріалами:  https://loda.gov.ua/news?id=53993