«Подорож у дитинство…» Творча зустріч з поетесою, пісняркою, співачкою, Галиною Міколяш

23.05.2019 | 14:46

 

 

У кожної людини одна доля,

Одна у чистім полі є тополя,

В нічному небі світить одна зірка,

Самотнє серце плаче, коли гірко…

Галина Міколяш

20 травня 2019 р. у  Педагогічному коледжі відбулася  творча  зустріч  із  заслуженою артисткою естрадного мистецтва України, поетесою і співачкою Галиною Міколяш. Світ поезії і пісні пані Галини  став справжнім відкриттям для викладачів та студентів Коледжу. Представила гостю  голова циклової комісії викладачів української мови, методики навчання, дитячої літератури, діловодства та іноземних мов Соболевська О.Б.

Під час зустрічі студенти мали змогу  відчути усю красу душі поетеси, яка творить мелодійні вірші й намагається донести  їх до слухачів і читачів.  Галина  Міколяш представила до уваги студентів та педагогічних працівників Коледжу  збірку власних віршів «Одна доля», які й лягли в основу більшості її пісень. У збірці – твори на різну тематику: про природу, життя,  кохання, про любов матерів, захисників України, а також  ‒ пісні для дітей. Багато поетично-пісенних творів присвячено вчителю та його призначенню у житті дитини, вражаюче звучали поезії про маму, про любов до рідної землі, цінним творчим здобутком авторки стала чимала добірка пісень для дітей, які увійшли до авторського диску «Пальчики».

Студенти мали можливість насолодитись акторським талантом поетеси, яка вміє майстерно виконувати пісні для дітей  дитячим голосом, таким чином вона наголосила студентам, що великим мистецтвом педагога ‒ бути нарівні з дитиною, бути у світі її уяви і світогляду.

Поетичні рядки пані Галини наповнені океаном голосів, звуків, кольорів та безмежної любові до рідної мови та України:

Україна – це сонце і небо,

Стиглий лан і розкута душа,

 І нічого нам більше не треба,

Тільки б вільною була вона.

На завершення заходу завідувач відділення «Початкова освіта»                      Шукалович А.М. подякувала Галині Міколяш та зазначила, що  творча зустріч з поетесою у вузькому колі студентів і викладачів  подарувала багато душевного піднесення й оптимізму, надихнула наш колектив до нових творчих планів на зустріч  у майбутньому навчальному році.

Зоряна Ланцута, викладач дитячої літератури