ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ

08.11.2019 | 14:15

05 листопада 2019 року у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся виховний захід, «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомогти іншим (Іван Франко), присвячений Міжнародному  дню соціального педагога та Всеукраїнському дню працівників соціальної сфери.

Зі вступним словом виступила Романа Михайлишин, голова циклової комісії викладачів педагогіки та психології, яка відзначила, що кожного року викладачі та студенти спеціальності 231 «Соціальна робота» вшановують професійні свята.

Про історію виникнення Міжнародного дня соціального педагога та Всеукраїнського дня працівників соціальної сфери розповіла Марія Верхоляк,  викладач-методист, викладач фахових дисциплін соціальної роботи.

Наталія Тибура, начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, презентувала історію  створення ЦСССДМ; висвітлила основні завдання, проблеми, заходи,  структуру Львівського ОЦСССДМ; розповіла про співпрацю ЦСССДМ з волонтерськми та громадськими організаціями, які здійснюють соціальний захист, підтримку учасників АТО та членів їх сімей; здійснення Центром підготовки кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники. Запросила викладачів і студентів до співпраці.

Наталія Рудкевич, кандидат педагогічних наук, викладач фахових дисциплін соціальної роботи, керівник академгрупи разом зі студентами першого курсу спеціальності 231 «Соціальна робота» підготували літературно-музичне дійство, в якому висвітлили основні проблеми соціальної роботи.

Анна Шукалович, кандидат історичних наук, завідувач відділення підвела підсумки заходу, відзначила змістовність заходу, наголосила на актуальності професії соціального педагога в Україні, побажала студентам любові до своєї професії, здобуття міцних знань і практичних умінь.

Романа Михайлишин,методист навчально-

методичного кабінету