Великодні гаївки 2024

07.05.2024 | 14:25

Запрошуємо викладачів, студентів та всіх охочих на традиційні Великодні гаївки
у Педагогічному фаховому коледжі, які відбудуться 8 травня о 13.00 у дворику головного корпусу (Туган-Барановського,7)
 та 10 травня 0 10.00 у Меморіальному музеї імені Михайла Грушевського у Львові!

Читати »

Студенти Коледжу взяли участь у зустрічі з представниками Третьої окремої штурмової

07.05.2024 | 13:53

Упродовж 30 квітня та 1 травня 2024 року відбувся цикл зустрічей студентів Університету з представниками Третьої окремої штурмової бригади Збройних Сил України та представниками молодіжної організації «Centuria». Зустрічі відбувалися на факультетах Львівського університету, а також в Актовій залі головного корпусу, де зібралося найбільше зацікавлених у спілкуванні з гостями студентів.

Читати »

Відбувся благодійний ярмарок «Цвіт Перемоги»

29.04.2024 | 14:58

Цієї середи у стінах ЛНУ ім. І. Франка відбувся вже традиційний благодійний ярмарок «Цвіт Перемоги». Організатором проєкту виступив Профком студентів Львівського університету. До організації заходу долучилися студенти усіх факультетів та коледжу, а також працівники, викладачі та науковці Університету.

Упродовж дня представники академічної спільноти Львівського університету змогли придбати різноманітні смаколики для себе та своїх колег. Разом з тим, на ярмарку були представлені також книги, великодній декор, іграшки, прикраси та інші цікавинки.

Метою благодійного ярмарку був збір коштів на придбання прожектора для пошуку БПЛА...