Відбувся благодійний ярмарок «Цвіт Перемоги»

29.04.2024 | 14:58
Цієї середи у стінах ЛНУ ім. І. Франка відбувся вже традиційний благодійний ярмарок «Цвіт Перемоги». Організатором проєкту виступив Профком студентів Львівського університету. До організації заходу долучилися студенти усіх факультетів та коледжу, а також працівники, викладачі та науковці Університету.
Упродовж дня представники академічної спільноти Львівського університету змогли придбати різноманітні смаколики для себе та своїх колег. Разом з тим, на ярмарку були представлені також книги, великодній декор, іграшки, прикраси та інші цікавинки.
Метою благодійного ярмарку був збір коштів на придбання прожектора для пошуку БПЛА мобільними групами Протиповітряної оборони ЗСУ. За результатами ярмарку вдалося зібрати 140 000 гривень. Дякуємо усім, хто долучився до організації заходу та учасникам ярмарку!
Більше про нього — читайте за покликанням: https://lnu.edu.ua/140-tysiach-hryven-dlia-zsu-v…/
                                            Матеріали прес центру Університету
                                                                         Фото студентів та викладачів Коледжу