Новини

Два вакантні місця державного замовлення

06.07.2019 | 09:51

Педагогічному коледжі Львівського національного
університету імені Івана Франка оголошено конкурс
на переведення студентів І курсу спеціальності 012 Дошкільна
освіта на 2 (два) вакантні місця державного замовлення.
Студенти, які претендують на переведення на навчання за кошти
державного замовлення, з 08 липня до 16 години 12 липня 2019 р.
повинні подати дирекції Коледжу :

особисту заяву на ім’я ректора Університету;
копію залікової книжки (останній семестровий контроль);
копії документів, які підтверджують належність до
пільгових категорій (за наявності);
довідку про склад сім’ї та довідки про доходи всіх
повнолітніх членів...

Читати »

190 випускників   Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка отримали дипломи  «молодшого спеціаліста»

26.06.2019 | 13:08

25 червня 2019 року в актовій залі Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Коледжу. Цього року 190 випускників завершили навчання за освітньо-професійної програмою підготовки молодшого спеціаліста за такими спеціальностями: «Початкова освіта», «Дошкільна освіта»(денна і заочна форми навчання», «Соціальна робота» та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи».
Після виконання гімну України  з вітальним словом до присутніх звернулась  кандидат історичних наук, доцент, директор Коледжу Сурмач Оксана Іванівна:
«Життя кожної людини – це історія, яка має  минуле,   теперішнє...

Читати »

Зустріч кандидата на посаду Ректора Львівського Університету професора Володимира  Мельника з  колективом  Педагогічного коледжу

14.06.2019 | 13:01

12 червня 2019 року відбулася зустріч кандидата на посаду Ректора Львівського Університету професора Володимира  Мельника з  трудовими колективами  та студентами   Педагогічного коледжу і факультету педагогічної освіти. Обговорювали  перспективи реалізації нових освітніх програм, оновлення баз для  оздоровлення викладачів і студентів,  можливості вирішення проблем гуртожитків та спортивних об’єктів.

 

Читати »

Участь у ІХ Міжнародній науковій конференції «Освітній вимір місця і простору»

12.06.2019 | 12:36

Романа Михайлишин, викладач педагогіки, етнопедагогіки взяла участь у ІХ Міжнародній науковій конференції «Освітній вимір місця і простору» (м.Закопане, Польща, 16-17.05. 2019р.) та виступила з доповіддю «Місце і роль сім’ї та родини у вихованні дітей: етнонародознавчий аспект».  

Читати »

“Ми були , ми є, ми будемо! З історією своєю, культурою, мовою!”Маркіян Шашкевич

10.06.2019 | 12:21

7 червня 2019 р. студенти Педагогічного коледжу (ШКВ- 11,12) вшанували пам’ять Маркіяна Шашкевича, відвідавши цікаву експозицію львівського музею “Русалки Дністрової”.
“Ми були , ми є, ми будемо! З історією своєю, культурою, мовою!” – заявив Маркіян Шашкевич друкованою в Буді “Русалкою Дністровою”.
За тридцять два роки , а власне, за якесь творче десятиріччя, Маркіян Шашкевич визначився як перший на західноукраїнських землях народний поет, прозаїк, публіцист, перекладач, ініціатор та чільний автор першої тут книжки українською мовою “Русалка Дністрова”, перший творець рідномовної “Читанки”...

Читати »