Новини

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів економічної теорії (політичної економії) ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області

19.10.2018 | 14:19

17 жовтня 2018 року у Педагогічному коледжі ЛНУ імені Івана Франка відбулося засіданн обласного методичного об’єднання викладачів економічної теорії (політичної економії) ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.
             Вітальним словом розпочала роботу засідання голова методичного об’єднання Мовчан Віра Петрівна, яка ознайомила учасників з планом роботи на навчальний рік, особливостями викладання економічної теорії відповідно до сучасних реформ та програмою базової дисципліни профільної середньої освіти «Громадянська освіта: економічна теорія».
Сурмач Оксана Іванівна, кандидат історичних наук, директор коледжу, привітала...

Читати »

«Пісня серця галицького Орфея… Слово про письменника і педагога…»

19.10.2018 | 14:08

16.10.2018 р. у Педколеджі відбулася відкрита лекція на пошану видатного письменника і педагога, Осипа Маковея, який у свій час працював викладачем Учительської семінарії (сучасний Педколедж)  у Львові. Лекцію на тему: «Пісня серця галицького Орфея… Слово про письменника і педагога…» провела викладач  Ланцута З.Я.
Лекція відбулась з метою підтримки доброї традиції знайомити першокурсників з видатними постаттями, пов’язаними з навчальним закладом та містом.
Слухачі мали змогу познайомитись з цікавими фактами з життя і творчості письменника, доторкнутись думкою до усіх граней таланту Осипа Маковея –...

Читати »

«На вістрі боротьби за незалежність України» (відкрита лекція)

10.10.2018 | 11:44

09 жовтня 2018  року в рамках проведення  Днів  Університету  в  Педагогічному коледжі  відбулась відкрита лекція кандидата історичних наук, доцента Сурмач О.І. на тему: “На вістрі боротьби за незалежність України” (розвідниці революційно ОУН і УПА). Лекція, що відбулась напередодні відзначення Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника Вітчизни та Дня створення УПА, присвячена ушануванню пам’яті розвідниць ОУН і УПА.
На заході були присутні викладачі та студенти Педагогічного коледжу, а також  директор Природничого коледжу Дзіковська Марія Ігорівна з групою студентів.
«Війна – не жіноча справа, але...

Читати »

Педагогові, який покликаний творити Людину

08.10.2018 | 15:53

У солодких росах ранок прокидається,
І краса, і велич — це моя земля.
Я не забуваю рідний свій поріг,
Бо лише сюди ведуть усі дороги,
Тут моє коріння і душа моя.
Такими теплими словами   розпочався літературно-музичний вечір  у Педагогічному коледжі, який відбувся 4 жовтня 2018 р. у глядацькій залі  Центру культури та дозвілля  Львівського національного університету імені Івана Франка.
Осінь багата  не лише   врожаєм полів та садів,  різноманіттям барв, а й періодом педагогічних свят. День дошкілля уже традиційно в Україні відзначається наприкінці вересня,  Міжнародний день соціального...

Читати »

Відзначення 152-ої річниці від дня народження Михайла Грушевського

08.10.2018 | 15:35

Уже   20 років Педагогічний коледж Львівського національного університету імені Івана Франка співпрацює з Державним меморіальним музеєм Михайла Грушевського у Львові.
От і цього року, а саме у  п’ятницю, 28 вересня 2018 року, викладачі та студенти (групи ДШВ-21,22, ШКД-11, викладч історії Івах О.С.)  Коледжу традиційно взяли участь в урочистих  заходах, присвячених видатному історику.
У межах заходів біля пам`ятника першому Президентові зібрались представники влади, громадські діячі. Присутні вшанували пам`ять Михайла Грушевського покладанням квітів та спільно виконали Державний гімн України. Супроводжувала урочистості Державна заслужена хорова капела України...

Читати »