Новини

Презентація талантів першокурсників

19.11.2019 | 12:23

Осінь — це не лише початок  навчального року для студентів, а і поповнення у великій сім’ї майбутніх педагогів, адже за студентські лави сідають першокурсники. І тут виникає питання: як найшвидше і найкраще подружитися, згуртуватися, познайомитись? Звичайно ж, у творчій команді!
Уже традиційним у нашому Коледжі став захід «Презентація талантів студентів першого курсу» присвячений  Міжнародному дню Студента. Цього року він відбувся 13 листопада.  У заході взяли участь  студенти  Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка всіх спеціальностей, а саме: початкової та...

Читати »

Участь у конференції “Мовна політика та мовна ситуація в Україні”

19.11.2019 | 11:57

8 листопада 2019 р. у Львівському коледжі “Інфокомунікації” Національного університету “Львівська політехніка” відбулася конференція “Мовна політика та мовна ситуація в Україні”. Студенти коледжу виступили із такими доповідями: Худяк Іоанна, студентка групи ШКВ-11, “Державна мова як засіб формування національної свідомості українського суспільства” (науковий керівник – Соболевська О.Б.), Боднар Любов, студентка групи ДШВ-21, “Молодіжний сленг” (науковий керівник – Деміхова С.В.).

 

Читати »

Екскурсія у Меморіальний музей-майстерню Теодозії Бриж

19.11.2019 | 11:35

11 листопада 2019 року викладачі та студенти Коледжу відвідали Меморіальний музей-майстерню Теодозії Бриж.
У будинку, де жила і творила відома українська скульпторка, відтепер міститься музей її імені. Тут оповідають дивовижну історію життєвого шляху жінки, а також пропонують до огляду безліч робіт і проектів цієї загадкової і багатогранної майстрині.
Творчість Теодозії Бриж  яскравою сторінкою увійшла в історію української культури. Неординарність і багатогранність її таланту розкрилася як у станковій скульптурі, так і монументальній. У музеї зберігаються твори художниці — станкова скульптура, проекти пам’ятників. Великий...

Читати »

Віче пам’яті героїв Листопадового чину

19.11.2019 | 11:21

1 листопада 2019 рок студенти перших курсів та викладачі Педагогічного коледжуу взяли участь  у  традиційній  урочистій  ході на вшанування пам’яті героїв Листопадового Чину і проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.
Більше інформації: http://www.lnu.edu.ua/spil-nota-universytetu-vshanuvala-heroiv-lystopadovoho-chynu/
 
 

Читати »

Вшанування 75-тих роковин смерті митрополита Андрея Шептицького

19.11.2019 | 10:42

1 листопада 2019 року вшановуємо 75-ті роковини смерті митрополита Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького. На відзначення цієї дати 4 листопада у приміщення Національного музею ім. Андрея відбулась вистава творчої майстерні “Театр у кошику” ” Я йду, Христе!”, на якій були присутні викладачі та студенти Коледжу (ДШВ-21 спеціальності “Дошкільна педагогіка” і ШКМ-11 напряму підготовки “Музеєзнавство, пам’яткознавство”. Організувала перегляд вистави для студентів Коледжу викладач Кірсанова О.В.
12 листопада 2019 року відбувся перегляд виставки сакрального мистецтва у Національному музеї імені Андрея Шептицького групами спеціальності “Початкова...

Читати »