Новини

Участь у акції “Мова – держави основа”

12.11.2017 | 17:40

9 листопада 2017 р. Львівське обласне товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка провело акцію «Мова – держави основа», учасники заходу пройшли ходою від пам’ятника Іванові Франку до площі Ринок, де виконали тематичні музичні та літературні твори.
Участь у заході взяли і студенти Педагогічного коледжу: Бабій Любов прочитала авторський вірш “Нам пора для України жить”, Ярош Світлана виконала пісню про Україну, студенти академічних груп ДШВ-21, ШКВ-12 та ШКВ -23 пройшли  урочистою ходою та підтримали учасників концерту.
Сенич Г., завідувач лабораторії

Читати »

Конкурс знавців української мови серед студентів І курсів

12.11.2017 | 17:26

З 20 жовтня до 09 листопада 2017 року в Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка проходив конкурс знавців української мови серед студентів І курсів, присвячений Дню писемності та мови. У конкурсі  взяли участь викладачі циклової комісії української мови, методики навчання, дитячої літератури, діловодства та студенти Коледжу.
Мета Конкурсу – сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення її престижу серед студентської молоді, виховання шанобливого ставлення до мови,  культури і традицій українського народу.
Конкурс проводився як творче змагання серед студентів першого курсу...

Читати »

Перегляд стрічки “Борщ”

08.11.2017 | 16:26

07.11.2017р. Студенти групи ДШВ-22 Педагогічного коледжу у Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка переглянули документальну стрічку про осіб з особливими потребами “Борщ”.
Документальний фільм «Борщ» українських режисерів-аматорів Сашка та Дарини Балабай зі Львова здобув перемогу у категорії «Етика та культура» на 50-му фестивалі WorldFest у Х’юстоні (США). Про це повідомляє Zaxid.net.
Кінострічка  розповідає про «незвичайних людей» , що приїхали до Львову зі спектаклем. Це люди з особливими потребами, хворі на ДЦП. Вони брали участь у зйомках. Також у стрічці знімали волонтерів, які їх супроводжували.
Висловлюємо...

Читати »

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ

08.11.2017 | 16:12

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.
07 листопада 2017 року у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся виховний захід, присвячений Дню працівника соціальної сфери України. Епіграфом заходу були слова  Івана Франка: «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомогти іншим».
Михайлишин Романа Романівна, методист Коледжу, голова циклової комісії викладачів педагогіки та психології відзначила, що соціальна робота як суспільне явище є своєрідною моделлю...

Читати »