Відділення початкової освіти
ЗАТВЕРДЖУЮ
Заступник директора з навчально-виховної роботи
_______________________ О.І. Сулим
“______” ______________ 2019 р.
Львівський національний університет імені Івана Франка
Педагогічний коледж
відділення початкової освіти
Графік
проведення контрольних замірів знань студентів
ІІ семестр 2018-2019 н.р.
Дисципліна,
з якої проводиться замір знань (викладач, який здійснював підсумковий контроль) |
Група | К-сть студ. | Каб. | Час проведення | Дата |
Основи початкового курсу природознавства
(Галата Д.Р.) |
ШКВ-11 | 17 | 36 | 13.30 – 15.00 | 27.03.19 (середа) |
Основи початкового курсу математики
(Галата Д.Р.) |
ШКВ-12 | 16 | 36 | 15.00 – 16.30 | 02.04.19 (вівторок) |
Сучасна українська мова з практикумом
(Цигилик-Копцюх О.О.) |
ШКВ-21 | 23 | 36 | 15.00 – 16.30 | 10.04.19 (середа) |
Педагогіка
(Михайлишин Р.Р.) |
ШКВ – 22 | 18 | 36 | 15.00 – 16.30 | 17.04.19 (середа) |
Українська мова за професійним спрямуванням
(Соболевська О.Б.) |
ШКД-11 | 4 | 36 | 15.00 – 16.30 | 19.03.19 (вівторок) |
Основи менеджменту та маркетингу
(Сенич Г.Б.) |
ШКД – 21 | 5 | 36 | 15.30 – 15.00 | 03.04.19 (середа) |
Анатомія, фізіологія та гігієна
(Гриньо Л.Я.) |
ДШС-11 | 12 | 36 | 10.00 – 11.30 | 02.04.19 (вівторок) |
Вікова та педагогічна психологія
(Колобич О.П.) |
ДШС-21 | 16 | 36 | 15.00 – 16.30 | 16.04.19 (вівторок) |
Завідувач відділення А.М. Шукалович
ЗАТВЕРДЖУЮ
Заступник директора з навчально-виховної роботи
____________________ О.І. Сулим
ГРАФІК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ НА ВІДДІЛЕННІ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ
У ІІ СЕМЕСТРІ 2018-2019 н.р. СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 013 ПОЧАТКОВА ОСВІТА
Курс | Кількість тиж-нів | Термін навчан-ня | Останній день навчан
ня |
Літня екзаменацій
на сесія |
Перелік заліків |
Перелік екзаменів |
І |
17 |
11.02 – 07.06.19 |
07.06.19 |
10.06 -30.06.19 |
1.Основи правознавства
2.Основи медичних знань 3.Каліграфія (графіка письма) 4.Методика навчання «Основи здоров’я» 5.Методика трудового навчання з практикумом 6.Основи сценічного та екранного мистецтва з методикою навчання 7.Навчальна (психолого-педагогічна) практика
|
1.Основи початкового курсу інформатики
з елементами програмування 2.Дитяча література з основами техніки мовлення 3.Методика навчання іноземної мови 4.Методика навчання природознавства 5.Методика навчання інформатики |
ІІ |
10 |
11.02 – 17.05.19 |
17.05.19 |
20.05 – 05.06.19 |
1.Культурологія
2.Соціологія 3.Охорона праці 4.Основи екології 5.Основи педагогічної майстерності 6.Практикум розв’язування задач з математики 7.Виробнича практика (д)
|
1.Основи філософських знань (філософія
та релігієзнавство) 2.Іноземна мова за професійним спрямуванням (англ.) 3.Анатомія, фізіологія дітей шкільного віку 4.Сучасна польська мова з практикумом 5.Методика навчання польської мови |
Завідувач відділення ______________ А.М. Шукалович
ГРАФІК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ НА ВІДДІЛЕННІ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ
У ІІ СЕМЕСТРІ 2018-2019 н.р. СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 231 СОЦІАЛЬНА РОБОТА
Курс | Кількість тиж-нів | Термін навчання | Остан
ній день навчан ня |
Літня екзамена
ційна сесія |
Перелік заліків |
Перелік екзаменів |
І |
17 |
11.02 – 07.06.19 |
07.06.19 |
10.06 -30.06.19 |
1.Основи охорони праці
2.Фізіологія вищої нервової системи 3.Основи медичних знань 4.Дозвіллєва діяльність 5.Фізичне виховання 6.Навчальна (професійно-орієнтовна) практика 7.Навчальна (літня) практика
|
1.Іноземна мова за професійним спрямуванням
2.Загальна психологія 3.Етнопедагогіка 4.Людина в сучасному соціумі
|
ІІ |
10 |
11.02 – 17.05.19 |
17.05.19 |
20.05 – 05.06.19 |
1.Основи правознавства
2.Основи економічної теорії 3.Культурологія 4.Основи економіки 5.Технологія роботи соціального гувернера 6.Соціально-педагогічна профілактика девіантної поведінки 7.Виробнича практика (д)
|
1.Філософія
2.Методика соціально-педагогічної роботи 3.Основи сценарної роботи соціального педагога 4.Менеджмент соціально-педагогічної роботи 5.Методика телефонного консультування |
Завідувач відділення ______________ А.М. Шукалович
ГРАФІК НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ НА ВІДДІЛЕННІ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ
У ІІ СЕМЕСТРІ 2018-2019 н.р. СПЕЦІАЛЬНІСТЬ
029 ІНФОРМАЦІЙНА, БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА
Курс | Кількість тижнів | Термін навчання | Останній день
навчання |
Літня екзаме-
наційна сесія |
Перелік заліків |
Перелік екзаменів |
І |
17 |
11.02 – 07.06.19 |
07.06.19 |
10.06 -30.06.19 |
1.Основи філософських знань
2.Охорона праці 3.Практикум з комп’ютерного діловодства 4.Сучасна українська мова з практикумом 5.Фізичне виховання 6.Навчальна практика
|
1.Обчислювальна техніка та
програмування 2.Діловодство 3.Документознавство 4.Стилістика ділового мовлення та редагування службових документів 5.Кадрове діловодство
|
ІІ
|
12 |
11.02 – 17.05.19 |
17.05.19 |
20.05 – 05.06.19 |
1.Культурологія
2.Соціологія 3.Основи екології 4.Комп’ютерна графіка 5.Професійна етика 6.Психологія ділового спілкування 7.Технологічна практика (д) |
1.Інформаційне забезпечення
управління 2.Сучасна польська мова з практикумом 3.Практичний курс іноземної мови 4.Інформаційне та документальне обслуговування у сфері освіти |
Завідувач відділення ______________ А.М. Шукалович