Зустріч випускників

26.03.2016 | 15:41

«І все на світі треба пережити,
бо кожен фініш — це по суті старт.
І наперед не треба ворожити,
і за минулим плакати не варто»

Ці слова Ліни Костенко стали лейтмотивом свята зустрічі випускників у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка.
Щороку, в останню суботу березня, випускники Педагогічного коледжу збираються у Актовій залі Альма-матер. Ось і цього року 26 березня 2016 р. Коледж привітно відчинив двері випускникам, які тільки закінчили навчання і випускникам з досвідом. Зустрічали гостей одногрупники, а сьогодні  викладачі Коледжу, керівники академічних груп, студенти навчального закладу.
З вітальним словом до присутніх звернулась методист Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка Михайлишин Романа Романівна.
Свої враження про навчання у Коледжі, побажання викладачам та усім випускникам у його 145-річчя висловили: Цвинтарна В.В., пенсіонер, завідувач ДНЗ Радянського району м.Києва (Дошкільна освіта, випускниця 1964р.), Мачинська Н.П, викладач кафедри початкової освіти факультету педагогічної освіти ЛНУ імені Івана Франка, кандидат педагогічних наук (Дошкільна освіта, випускниця 1991 року), Нежура Т.В.- викладач Педагогічного коледжу та Проць Юля – методист ДНЗ №175 м.Львова (Дошкільна освіта, випускниці 1996 р.), Плакса Леся – психолог Зимноводівської СЗШ, депутат сільської ради (Соціальна педагогіка,1999р.), А.Бринько – працівник благодійного фонду «Аванта»(Соціальна педагогіка, 2015 р.), Луців Леся – викладач Педагогічного коледжу(Дошкільна освіта, рік вступу 1971), Кос Леся – завідувач відділення Педагогічного коледжу( Дошкільна освіта, рік вступу 1976) та всі бажаючі.
«Низький уклін Вам не лише як викладачам, а як батькам, які навчили нас любити нашу професію», – такими теплими і надзвичайно зворушливими були виступи випускників різних років. Вони ділились спогадами і щиро дякували викладачам за міцні знання, терпіння, материнську опіку та підтримку, настанови, які назавжди залишаться в їхніх серцях, адже роки навчання у Коледжі – найкращі.
Гостей вітали концертною програмою студенти та викладачі Педагогічного коледжу. Студентка ІІІ курсу початкової освіти Семчишин Анна – Марія (викладач Савяк Любов) подарувала всім присутнім музичний твір Кос – Анатольського «Ой ти дівчино з оріха зерня». Викладачі Коледжу Призванська Роксолана та Світлана Вижанова виконали твори «Не думано, не гадано» на слова Ліни Костенко, музику викладача Коледжу Ірини Каспрук та «Скрипка» на музику Світлани Вижанової.
Вікторія Бондаренко, випускниця музичного відділення Педагогічного коледжу 2006 року, поетеса, композитор, співачка, подарувала авторський твір «Пісню про Львів».
Поетичне слово Ліни Костенко прочитали студентки І курсу початкової освіти Козак Тетяна та Приступа Христина. Привітала присутніх і маленька гостя свята – Христинка.
Провели зустріч Полева Христина – голова профбюро студентів Коледжу та Василенко Олексій – голова студради Коледжу.
На завершення заходу пісню на слова і музику Вікторії Бондаренко «Спасибі Вам, учителі!» виконала Христина Полева, акомпонувала Любов Сав’як.
Цьогоріч свято зустрічі випускників було поєднано з днем відкритих дверей Коледжу. Після концертної програми на питання абітурієнтів відповіли представники адміністрації навчального закладу.

Сенич Галина, заступник директора з виховної роботи
Фото Крука Володимира