Зустріч із соціальним педагогом СЗШ-42 М.Львова, головою РМО соціальних педагогів Личаківського району Дупелич О.Б.

17.05.2021 | 14:24

14  травня 2021р. відбулася зустріч студентів спеціальності 231 Соціальна робота (група ДШС-11) Педагогічного фахового коледжу ЛНУ імені Івана Франка із соціальним педагогом СЗШ-42 М.Львова, головою РМО соціальних педагогів Личаківського району Дупелич О.Б.

Тема зустрічі ” Робота соціального в загальноосвітніх закладах”. Оксана Богданівна зазначила про важливість загальноосвітнього навчального закладу як інституту соціального виховання, соціалізації особистості в сучасному українському просторі. Детально проінформувала студентів про роботу соціального педагога в школі,наголосила на важливості професійного ведення документації соціальним педагогом, ознайомила із розпорядчими документами, якими має керуватися соціальний педагог в школі.

Студенти групи ДШС-11 дуже вдячні за змістовну інформацію.

Верхоляк М.Р., викладач  фахових дисциплін спеціальності 231 Соціальна робота