Зустріч директора зі студентами Коледжу

22.05.2017 | 11:12

17 травня 2017 року відбулась зустріч директора Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка зі студентами.

Одним з актуальних питань, яке обговорювалось на заході, є питання наступності навчання, здобуття ступеня бакалавра на основі диплома молодшого  спеціаліста.

Це питання розкрила випускникам Коледжу гість зустрічі, заступник декана  з навчальної роботи факультету педагогічної освіти Університету  Нос Л.С.  Любов Степанівна ознайомила присутніх з особливостями організації навчально-виховного процесу  на факультеті, термінами подачі документів та проведення фахових випробувань, а також зазначила кількість вакантних місць на кожну спеціальність.

На завершення зустрічі директор  Сурмач О.І. та заступник директора з навчально-виховної роботи

Сулим О.І. обговорили зі студентами питання  щодо заліково-екзаменаційної сесії, планів навчально-виховної роботи на червень та відзначення  Дня вишиванки.

Сенич Галина, завідувач лабораторії

Фото Володимира Крука