Знайомство з діяльністю КЗ ЛОР БНРЦ 1-2 ступенів “Оберіг”

20.04.2023 | 20:53

Студенти спеціальності Соціальна робота Педагогічний фаховий коледж ЛНУ ім. Івана Франка познайомилися з діяльністю Комунальний Заклад Львівської Обласної Ради ” Багатопрофільний Навчально- Реабілітаційний Центр 1-2 ступенів “Оберіг”, який підпорядковується департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Головною метою діяльності НРЦ ” Оберіг” є : реалізація прав на освіту дітей з особливими освітніми потребами, ( а також дітей з складними вадами розвитку); інтеграція дітей в суспільство шляхом здійснення комплексних реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення здоров’я та корекцію порушень; здобуття освіти відповідного рівня; всебічний гармонійний розвиток. НРЦ ” Оберіг” функціонує для дітей із складними дефектами : Легка розумова відсталість у поєднанні з порушеннями мовлення. Нормативна наповнюваність до 12 осіб . Помірна розумова відсталість у поєднанні з порушеннями мовлення. Нормативна наповнюваність до 6 осіб. Синдром Дауна. Розлади спектру аутизму у поєднанні з важкими порушеннями мовлення. Нормативна наповнюваність до 6 осіб. Легка розумова відсталість у поєднанні з психоорганічним синдромом. Нормативна наповнюваність до 12 осіб. Легка розумова відсталість у поєднанні з когнітивними та поведінковими розладами. Нормативна наповнюваність до 12 осіб. Учні НРЦ ” Оберіг” відповідно до п.4 статті 37 Закону України ” Про освіту” утримуються у закладі за рахунок держави. У НРЦ ” Оберіг” діє консультативний пункт для батьків дітей із синдромом Дауна, розладами спектру аутизму. НРЦ ” Оберіг ” може надавати послуги дітям із порушеннями психофізичного розвитку, синдромом Дауна, розладами спектру аутизму, які навчаються в інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів та консультативні послуги батькам дітей із порушеннями психофізичного розвитку, синдромом Дауна, розладами спектру аутизму. Студенти спеціальності Соціальна робота Педагогічний фаховий коледж ЛНУ ім. Івана Франка щиро вдячні за змістовну лекцію директорці Мирослава Ліпіцька.

Верхоляк Марія, викладач