Знайомимося з професією

19.10.2017 | 12:45

11 жовтня 2017 року студенти першого курсу спеціальності «Соціальна робота» мали можливість спілкуватися з провідним спеціалістом Львівського міського центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді, практичним психологом Янківською Ольгою Юрієвною. Темою зустрічі було обрано «Конфлікти у соціально-педагогічній діяльності та шляхи їх вирішення».

У ході лекції студенти почули цікаву теоретичну інформацію про те, що таке конфлікти і чому вони виникають. Ольга Юріївна на прикладах демонструвала шляхи виходу з конфлікту, ділилася власним досвідом у цьому питанні. Зустріч пройшла активно, жваво, цікаво, пізнавально. Результатом спілкування стало глибше розуміння студентами специфіки проблем, які вирішує соціальний педагог, зацікавлення обраним фахом та бажання вивчати її особливості.

Корнят В.С., викладач соціальної педагогіки