Змагання з танцювальної аеробіки

26.12.2016 | 12:52

14.12.2016 р. циклова комісія викладачів фізичного виховання, теорії і методики фізвиховання, ритміки та хореографії провела змагання з танцювальної аеробіки «Свято молодості, краси і здоров’я» в якому взяли участь студенти перших і других курсів Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Для визначення переможців були запрошені судді:

• Відмінник освіти України, методист Коледжу, асистент кафедри загальної та соціальної педагогіки факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, майстер спорту Михайлишин Рома Романівна;
  • Відмінник освіти України, майстер спорту, суддя національної категорії, старший викладач ЛДУФК Тимошенко Лідія Олексіївна;
  • суддя першої категорії з аеробіки, майстер спорту, кандидат наук, доцент кафедри фітнесу та рекреації ЛДУФК Іваночко Вікторія Валеріївна.

Також на святі були присутні гості: доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор кафедри водних та неолімпійських видів спорту ЛДУФК, майстер спорту міжнародного класу Рибак Олег Юрійович; заступник директора з навчально-виховної роботи Дяків Марія Степанівна; завідувач відділенням дошкільної освіти Кос Леся Володимирівна.

Переможцями змагань стали:

І місце – команда групи ДШВ-22 викладач Банковський К. Й.;

ІІ місце – команда групи ШКВ-21 викладач Банковський К.Й.;

ІІІ місце – команда групи ШКВ-12 викладач  Думич О.М.

Вболівали за учасників змагань викладачі та студенти Коледжу.

Думич О.М., голова циклової комісії викладачів фізичного виховання,теорії і                                                             методики фізвиховання, ритміки та хореографії