Запрошення взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Психолого-педагогічний супровід підготовки майбутніх фахівців у закладах вищої освіти»

14.02.2022 | 11:18
Шановні науковці, викладачі, студенти, магістри, вихователі закладів дошкільної освіти.
30-31 березня 2022 року Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського (кафедра теорії і методики дошкільної освіти) запрошує Вас узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Психолого-педагогічний супровід підготовки майбутніх фахівців у закладах вищої освіти», присвяченої 205-річчю Університету Ушинського.
1. Психолого-педагогічний супровід викладання фахових дисциплін в умовах дистанційного навчання.
2. Психолого-педагогічний супровід формування професійно-методичної спрямованості майбутніх фахівців дошкільної освіти.
3. Сучасні проблеми підготовки майбутніх фахівців у закладах вищої освіти.
4. Інноваційні технології у підготовці майбутніх фахівців у закладах вищої освіти.
5. Компетентнісний та інтегрований підходи до підготовки майбутніх фахівців у вищій школі.
6. Сучасні тенденції підготовки майбутніх фахівців у закладах вищої освіти.
7. Інтерактивні методи підготовки майбутніх фахівців в умовах магістратури.
8. Психолого-педагогічний супровід організації різних видів практики студентів закладів вищої освіти.