Вишиванка- генетичний код нації

19.05.2017 | 16:06

День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

«У третій четвер травня (цьогоріч – 18 травня) – просто одягни вишиванку, де б ти не був і що б не робив. Цього непростого для України року ми хочемо довести собі та усьому світові, що українці єдині».

Студенти  і викладачі Педагогічного коледжу відгукнулись на заклик організаторів і прийшли на заняття у вишиванках, а також відзначили це свято участю у  флешмобі  на площі перед головним корпусом Львівського національного університету імені Івана Франка, під час якого «оживили» вишиванку і виконали Державний Гімн України.

Сенич Галина, завідувач лабораторії

Фото Володимира Крука, Софії Хлівнушко, Ірини Рем