Викладачі та студенти взяли участь у ХIX Всеукраїнській студентській наукова конференції  «Актуальні проблеми освіти в Україні»

23.05.2022 | 16:06

10 травня 2022 року відбулася ХIX Всеукраїнська студентська наукова конференція  «Актуальні проблеми освіти в Україні».

Здобувачі ВСП “Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка” взяли участь і виступили з доповідями:

• Виховний ідеал української етнопедагогікиХворостенко Анна, здобувачка І курсу спеціальності 231 Соціальна робота, науковий консультант – Михайлишин Р.Р.
  • Особливості виховання дітей з відхиленнями у поведінці – Твердохліб Вікторія здобувачка І курсу спеціальності 013 Початкова освіта, науковий консультант – Михайлишин Р.Р.
  • Специфіка навчання письма ліворуких дітей – Каламунецька Анастасія, здобувачка І курсу спеціальності 013 Початкова освіта, науковий консультант – Михайлишин Р.Р.
  • Виховний потенціал музейної педагогіки в освітньому середовищі – Войтович Сніжана, здобувачка ІІІ курсу спеціальності 027 Музеєзнавство, пам’яткознавство, науковий консультант – проф. Караманов О.В.
  • Реконструкція, атрибуція, інтерпретація як способи “оживлення” музейного предмета – Ціж Мар’яна, здобувачка ІІІ курсу спеціальності 027 Музеєзнавство, пам’яткознавство, науковий консультант –                                             проф. Караманов О.В.
  • Дидактичні особливості музейної гри зі старшокласниками, Анікєєва Анастасія, здобувачка ІІІ курсу спеціальності 027 Музеєзнавство, пам’яткознавство, науковий консультант – проф. Караманов О.В.
  • Середньовічні колекції як прототипи сучасних музеїв – Копилов Владислав, здобувач ІІІ курсу спеціальності 027 Музеєзнавство, пам’яткознавство, науковий консультант – проф. Караманов О.В.