Викладачі та студенти Коледжу взяли участь у лекції-тренінгу до Дня української писемності та мови
“Мова має значення!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Мова – це наше коріння, наш ключ до багатої української культури. Це маркер нашої національної ідентичності. Наша душа. Наше серце. Наш кордон. Наша солов’їна – це теж зброя проти ворога.
Говоріть українською! Створюйте навколо себе україномовність! Відчувайте українську. Смакуйте і відкривайте для себе її унікальність.
По наших венах тече українська кров, не даймо їй захолонути!
З днем української писемності та мови, УКРАЇНЦІ!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Сьогодні у групи ДШВ-21 разом з викладачем Мар’ною Нестер була чудова можливість прокачати свої знання з української мови на лекції-тренінгу із заступником декана факультету журналістики, доцентом кафедри мови в ЗМІ – Андрієм Яценком у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка!
Щиро дякуємо за таку можливість і організаційну роботу! Нехай такі заходи стануть традиціями!”