Викладачі та студенти Коледжу взяли участь у лекції-тренінгу до Дня української писемності та мови

30.10.2023 | 12:23
“Мова має значення!💙💛
Мова – це наше коріння, наш ключ до багатої української культури. Це маркер нашої національної ідентичності. Наша душа. Наше серце. Наш кордон. Наша солов’їна – це теж зброя проти ворога.
Говоріть українською! Створюйте навколо себе україномовність! Відчувайте українську. Смакуйте і відкривайте для себе її унікальність.
По наших венах тече українська кров, не даймо їй захолонути!
З днем української писемності та мови, УКРАЇНЦІ!💙💛
Сьогодні у групи ДШВ-21 разом з викладачем Мар’ною Нестер була чудова можливість прокачати свої знання з української мови на лекції-тренінгу із заступником декана факультету журналістики, доцентом кафедри мови в ЗМІ – Андрієм Яценком у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка!
Щиро дякуємо за таку можливість і організаційну роботу! Нехай такі заходи стануть традиціями!”