Викладачі та студенти Коледжу взяли участь у флеш – мобі «Бережи українське – носи вишиванку»

20.05.2022 | 09:13
Щорічно у третій четвер травня ми відзначаємо одне з найулюбленіших свят – Всесвітній день вишиванки.
Сьогодні, 19 травня 2022 року, Львівський національний університет імені Івана Франка замайорів розмаїттям української вишивки!
З нагоди Дня вишиванки на площі перед Університетом відбувся флеш-моб під назвою «Бережи українське – носи вишиванку». Окрім того, студенти одягнули у вишиванку Патрона нашого Університету Івана Франка, який, як відомо, був великим прихильником української вишиванки.
Сьогодні вишиванка має виняткове значення і особливу місію – берегти і продовжувати славні українські традиції, об’єднувати тих, в чиєму серці почесне місце займає Україна, і тих, хто лише розпочав відкривати для себе її неповторну красу! Бережімо нашу історію, шануймо наших Героїв і захищаймо наше сьогодення задля щасливого майбутнього наших дітей.
З Днем вишиванки! Разом переможемо! 🇺🇦