Викладачі пройшли програму підвищення кваліфікації «Як творити інклюзивне освітнє середовище?»

03.01.2024 | 16:08

В рамках проєкту «Навчальний міст Хемніц-Львів 2.0.» в програмі «Цифрова Україна» Німецької служби академічних обмінів, який координує відділ міжнародних зв’язків, упродовж 16-21 грудня 2023 року понад 50 науково-педагогічних, адміністративних працівників Університету, а також зовнішніх слухачів пройшли підвищення кваліфікації «Як творити інклюзивне освітнє середовище?». Організаторами програми були факультет педагогічної освіти, ресурсний центр з інклюзивної освіти, центр соціального розвитку та громадських ініціатив, психологічна служба та центр забезпечення якості освіти Університету. Серед запрошених гостей, які виступали під час лекцій та тренінгів, – військовослужбовці Збройних Сил України, експерти з питань інклюзії з громадського сектору, випускники Університету з інвалідністю.

За матеріалами відділу міжнародних зв’язків Університету