Викладачі Коледжу взяли участь у заходах відзначення 166-річниці від Дня народження Івана Франка

29.08.2022 | 21:44
Університетська спільнота відзначила 166-у річницю від Дня народження Івана Франка

27 серпня 2022 року ми відзначаємо 166-у річницю від Дня народження видатного українського письменника, літературного критика, перекладача, науковця, громадського й політичного діяча, Патрона Львівського університету Івана Франка.

З цієї нагоди сьогодні академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка вшанувала пам’ять Великого Українця. Ректор, проректори, декани, студенти та працівники Львівського університету разом із представниками органів місцевої влади та всіма охочими львів’янами поклали квіти до пам’ятника Великому Каменяреві.

Упродовж урочистостей зведений хор Центру культури та дозвілля Львівського університету виконав композицію «Не пора», а завершили захід спільним виконанням Гімну України.