Викладачі Коледжу взяли участь у тренінгу з надання першої домедичної допомоги

07.10.2022 | 13:08

5 жовтня 2022 року Центр соціального розвитку та громадських ініціатив спільно з Первинною профспілковою організацією працівників ЛНУ ім. Івана Франка організували для працівників Університету тренінг з надання першої домедичної допомоги.

Навчання проводили викладачі з Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського – завідувачка кафедри внутрішньої медицини та управління охороною здоров’я Роксолана Неділько та викладачка цієї ж кафедри Ольга Кузьменко.

Упродовж тригодинного заняття його учасники освоїли правила поведінки та порядок дій під час огляду постраждалого, навчилися застосовувати САТ-турнікет при кровотечах, накладати стискаючу пов’язку, виконувати серцево-легеневу реанімацію та інше. Окрім теоретичної інформації, учасники тренінгу змогли також попрактикуватися у наданні першої домедичної допомоги.

Пресцентр Університету