Вибір професії – один з найважливіших етапів у житті молодої людини

28.02.2017 | 15:48

24 лютого 2017 р. відбулися профорієнтаційні зустрічі доцента кафедри алгебри і логіки механіко-математичного факультету Богдана Іщука та завідувача відділення «Початкова освіта» Педагогічного коледжу Анни Шукалович з учнями 9-11 класів ЗОШ № 3 та ЗОШ № 5 І – ІІ ступенів міста Городок. Б. Іщук ознайомив школярів з історією та структурою ЛНУ імені Івана Франка і новаціями вступної компанії 2017 р. А Шукалович розповіла учням про традиції Педколеджу, особливості навчання та подальші перспективи молодшого спеціаліста щодо здобуття повної вищої освіти на суміжних факультетах Університету. Зустрічі продемонстрували інтерес одинадцятикласників до можливості навчання в ЛНУ імені Івана Франка і, зокрема, в Педагогічному коледжі.

А. Шукалович,завідувач відділення  початкової освіти