Вшанування 75-тих роковин смерті митрополита Андрея Шептицького

19.11.2019 | 10:42

1 листопада 2019 року вшановуємо 75-ті роковини смерті митрополита Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького. На відзначення цієї дати 4 листопада у приміщення Національного музею ім. Андрея відбулась вистава творчої майстерні “Театр у кошику” ” Я йду, Христе!”, на якій були присутні викладачі та студенти Коледжу (ДШВ-21 спеціальності “Дошкільна педагогіка” і ШКМ-11 напряму підготовки “Музеєзнавство, пам’яткознавство”. Організувала перегляд вистави для студентів Коледжу викладач Кірсанова О.В.

12 листопада 2019 року відбувся перегляд виставки сакрального мистецтва у Національному музеї імені Андрея Шептицького групами спеціальності “Початкова освіта” ШКВ-21,22. Організувала захід Івах О.С., викладач історії України

Сенич Г.Б., завідувач лабораторії