Вітання з Днем студента!

19.11.2022 | 09:48

Дорогі студенти! Щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента!

Ви здобуваєте освіту в нелегкий для нашої країни час, тому Вітчизна чекає від вас не лише якісного навчання, а й активної громадянської позиції, підтримки демократії та студентського самоврядування, креативного мислення і нових ідей.  Студенти – наша юна інтелектуальна еліта. Навчання – це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Вчіться самостійно приймати рішення. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність. Тепер належить отримати знання, щоб потім з успіхом застосовувати їх на практиці. Тому ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, яка невдовзі прийде на зміну старшому поколінню і стане важливим чинником зростання українського суспільства.

Зичу всім Вам міцного здоров’я, добра, миру, наснаги, оптимізму та реалізації найзаповітніших мрій.

Нехай студентські роки стануть одними з найяскравіших у вашому житті,

а знання та однокурсники будуть надійною опорою на життєвому шляху!

Зі святом!

В.о. директора доц. Оксана СУРМАЧ