Вітання випускникам з нагоди завершення навчання

30.06.2023 | 12:44

Дорогі випускники!

Шановні викладачі!

Шановні батьки та гості!

Вітаю Вас із закінченням навчання у ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка». Сьогодні наша Україна відстоює незалежність. Кожен робить свій внесок у перемогу над російським агресором. Ви – майбутнє, Ви еліта, яка будуватиме вільну ,соборну, правову Україну.

Будьте наполегливими!

Щиро дякуємо педагогам за знання й тепло, які вони віддавали протягом Вашого навчання.

Щедро даруйте своїм батькам безмежну любов та турботу. Не шкодуйте для них добрих слів, адже вони завжди підтримували всі Ваші починання та зігрівали Вас теплом своїх сердець.

Дорогі випускники» Ваша юність проходить у непростий час для нашої країни. Усі ми мріємо про гідне майбутнє нашої Батьківщини, нашої України, а воно особисто пов’язане з кожним із Вас.

Я впевнена, що отримані знання і вмінні дозволять знайти кожному своє місце у житті.

Бажаю Перемоги, Миру і не зупинятися на досягнутому. Сміливо йдіть на зустріч своїй мрії!

27.06.2023 р.                                                                                                           в.о.директора, доц.    Оксана СУРМАЧ