Вітання директорки Коледжу із завершенням навчального року

28.06.2022 | 15:20

ДОРОГІ  ВИПУСКНИКИ!

Випускник – це звучить гордо! Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна.

Ви готові продовжувати свій професійний шлях. Приймайте випробування з гордо піднятою головою, і ніколи не опускайте руки. Як би не було важко в якийсь момент, пам’ятайте мудрі слова: «Навіть після найтемнішої ночі настає світанок, а сильний дощ закінчується веселкою».

Переконана, що життєвий шлях кожного з вас віднині набуде нового змісту, а отримані впродовж навчання в Коледжі знання слугуватимуть надійною основою для успішного професійного зростання, міцним підґрунтям здійснення педагогічної, правничої та природничої діяльності на користь нашої держави та всього українського народу.

Нехай попереду будуть можливості та шанси, знакових зустрічей з хорошими людьми, які стануть мудрими наставниками і справжніми помічниками.

Бажаю, щоб ваші інтереси та бажання розвивалися і здійснювалися, щоб перші кроки в професійному  дорослому житті були легкими, націленими на результат і віру в майбутнє.

Нехай же вас Господь оберігає

У світлу путь на добрії діла,

На вірну стежку завжди наставляє,

Щоб доля в вас щаслива була!

Миру, успіхів, позитивних емоцій та широких горизонтів для грандіозних задумів  Зичу кожному з Вас.