Вітаємо з початком нового навчального року!

07.09.2017 | 11:35

У день, коли я стаю студентом Львівського національного університету імені Івана Франка,  урочисто присягаю:

• Бути відданим Україні.
  • Наполегливо і сумлінно вчитися.
  • Берегти українську мову-духовний скарб нашого народу.
  • Шанувати і помножувати славні традиції Університету.
  • Бути гідним високого звання студента Львівського національного університету імені Івана Франка.

Присяга першокурсника

1 вересня 2017 року студенти  та викладачі Педагогічного коледжу взяли участь в урочистостях Львівського національного університету імені Івана Франка  з нагоди початку нового навчального року.

Після святкової літургії у церкві Преображення Господнього  та урочистої посвяти першокурсників у студентські лави  Львівського національного університету імені Івана Франка   першокурсники Педагогічного  коледжу  зустрілися з директором та викладачами свого навчального закладу.

Директор  коледжу, доцент, кандидат історичних наук  Сурмач Оксана привітала студентів з початком навчання у найдавнішому педагогічному навчальному закладі, побажавши їм мирного неба, прагнення до знань, натхнення у здобутті педагогічної професії.

Сенич Галина, завідувач лабораторії