Вітаємо Вас з Днем знань

31.08.2016 | 16:50

tgb                                    tgb2

Шановні викладачі, студенти! Вітаємо Вас з Днем знань

словами-цитатами Уляни Кравченко – випускниці  учительської семінарії (нині Педагогічного коледжу).

Уляна Кравченко у школу прийшла не як заробітчанка.

Свій вибір ще в юності, вступаючи до учительської семінарії у Львові, зробила свідомо – з наміром присвятити своє життя пробудженню рідного поневоленого народу світлом знання, гідності, самоповаги!

• «Неси добро між людей, неси світло, щоб щастям добрих слів твоїх і добрих діл твоїх, мов квітами засипати ту глибінь темноти, що розвернулась між людьми»
  • « Праця хай буде … щастям-осолодою… Виховання-навчання – це річ свята»
  • «Любов,… ясність думки про щастя загалу хай у душі нашій живуть-вітають, хай ведуть нас до діла … Світло і правду здобуваймо»
  • «І будьмо ріднею, провидінням, джерелом натхнення…, величчю духа»