Вітаємо Цигилик Оксану Олегівну та Козак Тетяну!

24.05.2017 | 09:59

22 травня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка переможці і призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів зустрілися з керівництвом Львівської обласної державної адміністрації…

Подяки отримали також студентка філологічного факультету Університету Тереза Багай і студентка Педагогічного коледжу ЛНУ ім. Івана Франка Тетяна Козак, які посіли ІІ місце у VIІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Окрім того, голова Львівської обласної державної адміністрації відзначив 15 викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка, які були наставниками переможців та призерів учнівських інтелектуальних змагань, серед яких викладач Педагогічного коледжу Цигилик Оксана Олегівна.

Прес-центр Університету Більше інформації та фото на сайті Університету.