Вітаємо з Днем вишиванки!

20.05.2022 | 10:02
Група ШКВ-12 вітає всіх зі святом. ❤️
Нехай День вишиванки зітре кордони і об’єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення.
Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України. Відмінного настрою і різнокольорових вражень!
Стеденти групи ДШВ-11 вітають всіх з Днем вишиванки!!!
Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе.
Українська вишиванка — це про любов, боротьбу і перемогу.
По вишиванці завжди впізнаєш, хто свій. Тому що вона цементує нашу націю, надихаючи на боротьбу і свободу! Вишиванка — це символ вільних людей!
З ДНЕМ ВИШИВАНКИ !!!
                                                            Анна Пиць, студентка групи  ШКВ-22
“Вишиванка для мене -це символ краси та національної ідентичності українського народу!”
                                                           Уляна Смирнова, студентка групи ДШС-11
З Днем Вишиванки! Не забувайте про своє коріння, пам’ятайте про те, звідки всі ми прийшли. Національна пам’ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам. Нехай ваше життя буде барвистим, як цей чудовий день!
                                                      Галина Подановська, викладач фахових дисциплін Початкової освіти
Сьогодні в Україні – День ВИШИВАНКИ
Пам’ятаємо, що вишиванка – наш генетичний код нації.
І пам’ять предків захищає нас та наших бійців, іноді не гірше, ніж бронежилети, адже не дає нам опускати руки та здаватися!!!
                                                          Оля Лесько, студентка групи ДШВ – 12
З Днем Вишиванки! Нехай вона буде не тільки стильним елементом гардеробу, але й оберегом, який захищатиме від всіх нещасть!
                                     Настя Красногурська, студентка групи ШКВ-21
Група ШКВ-22 вітає усіх з Днем Вишиванки
Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою, є одним із яскравих символів української культури. До того, ж одягаючи вишиту сорочку, демонструємо не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуємо свою приналежність до віковічної української культурної традиції.
А я іду по світу у вишиванці
Встає над світом щире сонце вранці
І земля гріє променем ясним.
А я іду по світу у вишиванці.
Я – українець! І горжуся цим.
В нас обереги вишивають здавна.
Така традиція в народі прижилась.
Вона прадавня, вічна й дуже славна.
В культурі й до сьогодні збереглась.
Ані вікам, ні моді не здолати …
Вона в людському серці і в душі.
У ній любові, мрій, надій багато
І ти традицій забути не спіши.
Бажаємо усім миру, спокою і все буде Україна
У День вишиванки ДШВ-21 бажають миру і злагоди в Ваших будинках і серцях. Нехай Ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною. Пам’ятайте, що ми – Українці й зможемо все!
Більше фото та  відео на сторінці Коледжу у Фейсбук :