Вітаємо з Днем музеїв!

23.05.2023 | 16:23

Практика є надзвичайно важливою складовою  у процесі фахової підготовки студентів: навчально музейно-ознайомча, музейно-екскурсійна та музейно-педагогічна практики та виробнича. Метою виробничої практики було подальше вдосконалення вмінь та навиків комунікації студентів під час залучення до різних видів музейної діяльності, формування навичок музейної роботи та поглиблення розуміння основних форм функціонування музеїв як соціокультурних інституцій, закріплення знань та умінь, отриманих під час вивчення теоретичних курсів, удосконалення практичних навичок роботи в музеї.

Студенти IV курсу коледжу спеціальності «Музеєзнавство, пам’яткознавство»на відкритому захисті  презентували результати проходження практики в Музеї історії Львівського університету (Анастасія Анікєєва, Владислав Копилов) (співкерівник зі сторони музею – Юрій Гудима, кандидат історичних наук, директор Музею історії Львівського національного університету імені Івана Франка), Археологічному музеї Львівського університету (Мар’яна Ціж) ) (співкерівник зі сторони музею – Ярослав Погоральський, кандидат історичних наук, директор Археологічного музею Львівського національного університету імені Івана Франка), Музеї народної архітектури і побуту ім. К. Шептицького у Львові (Микола Москалик) (співкерівник зі сторони музею – Леся Гарасим, кандидат філологічних наук, заступник директора з питань розвитку Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького;) Національному музеї Михайла Грушевського у Львові (Вікторія Сав’як) (співкерівник зі сторони музею – Марія Магунь, директор Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові), Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької у Львові (Сніжана Михайлів) (співкерівник зі сторони музею – Михайло Кобрин, директор Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові.

Шановні працівники музеїв, щиро дякуємо за співпрацю!

Марії Магунь. Лист-подяка

Михайлу Кобрину. Лист-подяка